Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!

02.08.2019
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 4

Ексклюзивно для клієнтів DEC: ви можете вступити до рейтингового британського вишу і платити за навчання £8400 за рік замість £12000! 

Solent University Southampton дарує 30% знижку на програму підготовки та весь курс бакалавріату трьом щасливчикам. Також українські студенти мають безкоштовний доступ до 3-х курсів підвищення кваліфікації вартістю від £1500 кожен.

Solent University Southampton – відносно молодий університет, але вже встиг увійти до світового рейтингу кращих вишів світу QS World University Rankings і вважається колискою сучасних досліджень в області дизайну і прикладних мистецтв, кіно, культурології, права, бізнесу і морської справи.

Університет кращий у Великобританії виш, який готує фахівців у галузі суднобудування і спорт-менеджменту.

 

 

Як стати одним зі студентів Solent University Southampton і отримати знижку 30%

1

Подати документи на вступ до кінця серпня

2

Увага: IELTS здавати не потрібно!*

3

Скласти мотиваційний лист та резюме

4

Надати шкільний атестат

* Потрібно знати англійську мову на рівні IELTS 5.5 – внутрішнє тестування проходить в офісі DEC

Команда DEC допоможе вам скласти мотиваційний лист, резюме та вчасно подати документи. Трьох щасливчиків, які отримають знижку на навчання, визначає сам виш за балами атестату, мотиваційному листу та резюме.

Уже в жовтні ви зможете стати студентом британського університету!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 5
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 6
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 7

Напрямки програм Foundation у Solent University Southampton

 • Arts & humanities
 • Engineering & technology
 • Business & economics
 • Social sciences
 • Computer science
 • Law
 • Life sciences
 • Clinical, pre-clinical & health
 • Psychology
 • Physical sciences

Про переваги Solent University Southampton

 1. Студентський склад. 83% студентів – студенти з Великобританії, 12% – з країн ЄС, 5% – з інших країн.
 2. Доступ до позауніверситетських програм. Студенти отримують доступ до багатьох позанавчальних програм, включаючи програми наставництва та працевлаштування через кар'єрний центр університету Solent Futures.
 3. Підтримка молодих підприємців. Виш підтримує студентів, які бажають відкрити власний бізнес або стати фрілансерами, через ряд ініціатив, в тому числі університетську креативну агенцію Solent Creatives і магазин Re:So – перший повністю керований студентами роздрібний бутик.
 1. Унікальні спеціальності. Університет пропонує як популярні, так і вузькі спеціальності. Наприклад, проектування і дизайн яхт, технології управління портами, медіавиробництво, криміналістична психологія, історія моди і т. п.
 2. Робота під час навчання і працевлаштування випускників. Студентам Solent University дозволено працювати у вільний від навчання час. Служба зайнятості вишу пропонує вакансії на неповний робочий день і можливості для працевлаштування після закінчення навчання.
 3. Ряд нагород і визнань від міжнародних освітніх організацій. TEF Silver (The Teaching Excellence and Student Outcomes Framework); премія «Most Improved Student Experience» за досягнення в галузі вищої освіти; переможець регіональної конференції CIPR зі зв'язків з громадськістю.
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 8
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 9
-30% на програму Foundation і бакалавріат в Solent University Southampton в Великобританії!. Фото - 10

Про місто Саутгемптон 

Саутгемптон – історичне портове місто Великобританії, розташоване за годину їзди від Лондона. У цьому місті кожен зможе знайти собі заняття до душі – прекрасні парки, насичене нічне життя, захоплюючі виставки і музеї, неповторні музичні концерти, кафе і ресторани, кінотеатри, магазини та багато іншого.

Кампус і умови проживання

Кампус вишу і 7 резиденцій (гуртожитків) знаходяться в центрі міста, що робить навчання комфортним для дітей і підлітків. Гуртожитки розташовані в безпосередній близькості один від одного, що надає району атмосфери студентської спільноти. В резиденціях кожен номер обладнаний усім необхідним для проживання та навчання. Крім того, студенти гуртожитку можуть користуватися загальною повністю обладнаною кухнею.

Хочете вступити до Великобританії вже цієї осені на вигідних умовах? Не зволікайте з рішенням – у вас є час до кінця серпня! Звертайтеся до менеджерів DEC, і ми допоможемо вам здійснити свою мрію.

Консультант по высшему образованию за рубежом компании DEC education ответит на все ваши вопросы. Звоните нам по тел.: (044) 390 76 24 или оставляйте онлайн запрос

онлайн запрос

Назад