Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

9 серпня запрошуємо випускників на зустріч, присвячену вступу в закордонні виші

24.07.2018
9 серпня запрошуємо випускників на зустріч, присвячену вступу в закордонні виші. Фото - 4

Існує безліч стереотипів про вступ і навчання у зарубіжних університетах. Чи правда, що гроші вирішують все, в яких питаннях потрібно давати дитині свободу вибору, як рівень знань англійської мови впливає на зарахування, чи закінчуються всі складнощі абітурієнта на етапі успішного вступу?

На ці питання і не тільки дадуть відповідь експерти міжнародної освітньої компанії DEC education на зустрічі з батьками випускників 2019 року «10 міфів про навчання за кордоном», яка відбудеться в офісі компанії 9 серпня о 18:00 за адресою: бул. Лесі Українки, 23б, 3-й поверх.

Крім цього, учасники заходу отримають практичні рекомендації з приводу вступної кампанії на 2019 рік: щодо підготовки до навчання за кордоном, вибору університетів і країни, вивчення мови, здачі мовних іспитів, оформлення візи і т. д.

Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

У програмі зустрічі:

  1. Олена Сафронова, керівник відділу вищої освіти за кордоном DEC education, розповість про найпоширеніші 10 міфів навчання за кордоном і розвінчає стереотипи про підготовку і вступ до західних вишів.
  2. Юлія Мірошниченко, експерт відділу вищої освіти за кордоном DEC education, розповість про особливості вступної кампанії за кордон на 2019 рік.
  3. Вас чекає бесіда з батьками студента закордонного вишу. Історія з перших вуст про реальний досвід підготовки і вступу до обраного університету, нюанси проживання на кампусі, а також про те, як проходить адаптація.

Крім того, ви отримаєте індивідуальну консультацію від експертів, які персонально для вас дадуть відповіді на всі питання стосовно вашої дитини і її майбутнього навчання за кордоном.

зареєструватися

Назад