Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Anglia Ruskin University запускає нові програми зі Штучного інтелекту

22.03.2019
Anglia Ruskin University запускає нові програми зі Штучного інтелекту. Фото - 4

З вересня 2019 року в британському Anglia Ruskin University стартують нові бакалаврські та магістерські програми у сфері Штучного інтелекту на кампусі університету в Кембриджі.

Бакалаврат

BSc (Hons) Artificial Intelligence

3 або 4 роки навчання з можливістю взяти 1 рік роботи за фахом

Курс для тих, хто хоче розвинути навички для роботи в області розробки і застосування на практиці штучного інтелекту, вивчати програмування, комп'ютерні системи, бази даних, цифрову безпеку.

Магістратура

MSc Artificial Intelligence and Big Data

1 рік навчання

Курс розроблено з урахуванням сучасних тенденцій в області штучного інтелекту і роботи з великими базами даних. Кожен модуль дає уявлення про роботу ІТ-індустрії і розкриває теми, які готують студентів до професії. Курс дає навички у бізнес-стратегії і маркетинзі з підтримкою ІІ, управлінні базами даних, технологіях електронного бізнесу, розробці і проектуванні ІТ-систем та управлінні ІТ-проектами.

Anglia Ruskin University запускає нові програми зі Штучного інтелекту. Фото - 5

MSc Artificial Intelligence with Cyber Security

1 рік навчання

Студенти отримають знання та навички, необхідні для програмування і аналізу баз даних, машинного навчання, роботи з нейронними мережами і розвитку в сфері кібербезпеки.

MSc Intelligent Systems and Machine Learning

1 рік навчання

Програма дає навички для розвитку в сфері інтернет-бізнесу, фінансових послуг, систем управління, розробки програмного забезпечення, мобільного зв'язку, програмування та багато іншого.

Звертайтеся до консультантів DEC education за детальною інформацією про програми та навчанні в Anglia Ruskin University.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад