Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Безоплатний вебінар “Літо 2023: мовні курси у Великій Британії із зануренням у професії”

14.04.2023
Безоплатний вебінар “Літо 2023: мовні курси у Великій Британії із зануренням у професії”. Фото - 4

Як обрати професію, якщо не має можливості спробувати себе в ній? А що, якби можна було б хоч на кілька тижнів стати інженером, модельєром, режисером, політиком або ветеринаром?

Пропонуємо вашій дитині поєднати літній відпочинок, вивчення англійської, досвід навчання за кордоном та спробувати професію мрії ще до того, як вона закінчила школу — літні мовні кар'єрні курси.

20 квітня о 19:00 запрошуємо батьків дітей 12-18 років на безоплатний вебінар від DEC education: “Літо 2023: мовні курси у Великій Британії із зануренням у професії”.  

Зареєструватися

 

 

Ви дізнаєтеся:

  • чим зайняти дитину влітку, щоб це було і цікаво, і з користю;
  • навіщо та кому потрібні мовні курси за кордоном, та які вони бувають;
  • особливості мовних курсів у Великій Британії;
  • переваги мовних курсів із зануренням у професії;
  • про спеціальну пропозицію для учасників вебінару на мовні курси від InvestIN.

20 квітня, 19:00 за київським часом
онлайн
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватися

Приєднуйтесь та дізнавайтеся все про мовні курси, адже це — ідеальна можливість для дитини спробувати навчання за кордоном та отримати нові знання, зануритися в атмосферу країни та попрактикувати англійську мову з носіями, спробувати себе в обраній професії, знайти друзів-однодумців з різних країн та стати більш самостійною.

Діти можуть спробувати себе у ролі майбутнього інвестиційного банкіра, політичного лідера або журналіста, інженера-програміста або дизайнера відеоігор, лікаря, режисера або юриста. А також психолога, ветеринара, архітектора, модельєра та ін.

Отримають неймовірний досвід: від проведення власної виборчої компанії до проєктування ракети, програмування літака та конструювання автомобіля майбутнього. 

А також спробують навчання за кордоном, поринуть у культуру іншої країни та оберуть для себе кращий варіант на майбутнє.

InvestIN – освітня компанія, яка пропонує мовні курси у Великій Британії та надає можливість студентам віком 12-18 років спробувати себе у професії перед вступом до ВНЗ. 

Рєстрація

Назад