Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Майбутнє дитячих таборів за PRO camp: збираємо інноваторів разом!

02.03.2016
Майбутнє дитячих таборів за PRO camp: збираємо інноваторів разом!. Фото - 4

DEC camp виступить ініціатором міжнародної спеціалізованої конференції PRO camp, яка пройде 1 та 2 квітня.  Запрошуємо взяти участь!

DEC camp виступає ініціатором та організатором міжнародної конференції PRO camp, на якій буде піднято питання про нові тенденції у світі освіти та таборів.

1-2 квітня 2016 року в DEC place будуть ділитися досвідом професіонали та спікери зі сфери організації дитячих таборів з усього світу.  Це єдиний у своєму роді захід, що дозволяє не тільки обговорити проблемні ситуації, з якими зіштовхуються власники, директори та табірні вожаті, але і отримати практичне рішення.  Три блоки конференції підтверджують наші слова:

  • Camp Business & Management: Mini-MBA у сфері таборів: всі аспекти управління табором.
  • Camp Programmes - International Best Practices & Innovations: про те, як створити захоплюючу та розвиваючу табірну програму.
  • Marketplace for Camping Industry: Connecting Camps & Businesses: готові рішення для таборів (пов'язані як з програмою, так і з закупівлями і підрядниками).

 Серед найбільш затребуваних тем:

  • Інтеграція англомовних програм у табірну середу: з чого почати і з чим їх їдять?
  • Скарбничка вечірніх заходів: фішки та інновації XXI століття
  • Стафф-лідерська програма для розвитку персоналу

Серед спікерів будуть присутні як тренери Американської асоціації таборів, так і організатори DEC camp.  Слід звернути увагу, що у нас виступить Джон Джоргенсон, президент Міжнародної асамблеї професіоналів індустрії таборів The International Camping Fellowship.

В рамках події відбудеться церемонія нагородження у сфері організації дитячих таборів та освітніх проектів PRO Camp Award.

Якщо ви берете участь в житті дитячого табору як власник або організатор, якщо ви готові інвестувати в його розвиток і розвиток дітей, якщо ви готові постояти за майбутнє освітнього середовища, будемо раді бачити вас на конференції.

З питань участі звертайтесь за номером +380 44 390-76-24.

Сторінка конференції на Фейсбуці: https://goo.gl/J7AlGq

Назад