Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021

24.05.2021
Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 4

Освітні програми за кордоном - один із найкращих способів провести час на канікулах. Останній рік особливо чітко показав, яким цінним є живе спілкування, офлайн навчання та подорожі.

Навчальні програми за кордоном на канікулах хороший спосіб поєднати мандрівку із навчанням, відпочинком і новими знайомствами. Для того, щоб не загубитися у великій кількості пропозицій, треба зрозуміти чим корисна та чи інша програма, і співвіднести її основні переваги із прагненнями вашої родини.

Зв'язатися з консультантом

Тож чим можуть бути корисні канікулярні програми за кордоном від DEC education:

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 5

Вдосконалення знань з іноземної мови

Залежно від потреб і цілей вашої дитини ви можете обрати стандартний мовний курс або поглиблений, індивідуальні уроки або навчання в міжнародних групах. Якщо вас цікавить певна сфера, то це буде профільна мова з акцентом на певні теми. Або ж можна просто вдосконалювати знання мови для всебічного розвитку. Окрім власне навчання кожна програма передбачає цікаві подорожі та активності, які допомагають познайомитися з культурою країни, практикувати мову в неформальній атмосфері, весело провести час.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 6

Розвиток навичок 21-го століття

Українські школи більше уваги приділяють академічним знанням. Тож якщо вашій дитині потрібні сучасні навички, що знадобляться в навчанні та для подальшої успішної кар’єри, то освітня поїздка за кордон може в цьому допомогти. Це програми з лідерства, ведення дебатів, менеджменту, мистецтва презентації, публічних виступів, критичного мислення, написання есе та навіть волонтерські програми. Вони готують дітей до успішного майбутнього, вчать бути відповідальними, креативними та рішучими.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 7

Знайомство із трендовими професіями

Обрати професію у юному віці досить непросто, особливо, якщо погано розумієш, як влаштована та чи інша діяльність. Для того, щоб зорієнтувати підлітків у різноманітті спеціальностей, іноземні центри пропонують програми з бізнесу, фінансів, права, медицини, ветеринарії, інженерії, програмування, робототехніки, створення комп’ютерних ігор та мобільних додатків, акторської майстерності, режисури, кіномистецтва, танцю, образотворчого мистецтва, дизайну та ін. Дитина може спробувати певну сферу й зрозуміти, чи подобається їй це, чи ще варто шукати та тестувати далі. Такі програми інвестиція в час та зусилля вашої дитини, адже зводять до мінімуму ситуацію, коли обрано “щось не моє”.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 8

Підготовка до вступу до закордонних вишів і шкіл

Родинам, які розглядають середню і вищу освіту за кордоном, бажано спершу відправити дитину на короткострокову програму підготовки до навчання в іноземному закладі. Часто вони проходять на базі тих вишів або шкіл, де дитина буде навчатися. Такі програми дозволяють адаптуватися до культури країни, правил закладу, познайомитися з викладачами, отримати необхідну підготовку з профільних предметів і мови. Окрім цього вони можуть давати додаткові переваги, наприклад знижку на подальше навчання в цьому закладі. В деяких випадках ціна пройденого курсу може враховуватися у вартість отримання повної освіти у школі чи виші.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 9

Вивчення академічних предметів іноземною мовою

Перш ніж починати навчання в закордонній школі чи виші, необхідно отримати знання з предметів, які там викладаються. Дитина повинна мати такий багаж знань, як у її майбутніх однокласників або одногрупників; бути готовою до навчання іноземною мовою; розуміти складні терміни; вільно спілкуватися. Школи та виші США, Канади, Європи пропонують програми з вивчення академічних предметів на базі своїх кампусів. Це можуть бути такі дисципліни як історія, бізнес, література, економіка, STEM, хімія, фізика, біологія, політика, філософія, журналістика та інші предмети в залежності від напрямку обраної освіти. Ці програми дуже допомагають не тільки отримати необхідний рівень знань, а й адаптуватися в школі чи виші.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 10

Підготовка до міжнародних мовних тестів

Готуватися до IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL та інших тестів краще за все в англомовному середовищі. Багато шкіл та центрів у Великій Британії, США, Канаді та інших англомовних країнах пропонують програми, які дають необхідні знання і навички, щоб дитина отримала максимально високий бал за тест. Навчання проходить з кваліфікованими викладачами-носіями мови. Програми розвивають усі необхідні навички: письмо, усне мовлення, читання, сприйняття мови на слух. Крім того, кожен курс розкриває особливості того чи іншого тесту, допомагає побудувати свою власну стратегію задля найкращого результату.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 11

Навчання через хобі

Вивчати мову через улюблене хобі – що може бути цікавіше та ефективніше для дитини. Існують програми, що включають уроки іноземної та заняття з професійними інструкторами та коучами саме тим, чим захоплюється дитина. Театр, телемайстерність, танці, образотворче мистецтво, дизайн, фотографія, музика, кулінарія, йога, розробка комп’ютерних ігор і мобільних додатків, робототехніка та інші програми на будь-який смак.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 12

Заняття спортом із кваліфікованими інструкторами

Спеціально для юних спортсменів є програми, які поєднують вивчення мови з улюбленим видом спорту. Такі заняття проходять з професійними тренерами. Наприклад, ваша дитина може грати у футбол на базі та з коучами ФК «Мілан» або «Челсі». Також в арсеналі кращих закордонних шкіл є програми із заняттями по баскетболу, тенісу, гольфу, сквошу, регбі, плаванню, серфінгу, каякінгу, танцям, хокею, кінному спорту, велоспорту, фехтуванню, шахам, йозі і т.д.

Час планувати канікули. Освітні офлайн програми у 2021. Фото - 13

Відпочинок і навчання для всієї родини

Чудова можливість поїхати за кордон усією родиною, вивчити мову та отримати незабутні враження. Такі програми включають курси англійської мови для батьків і дітей (окремо групи для дорослих і дітей) та захопливе дозвілля для усієї родини – екскурсії, активності, шопінг, атракціони й т.д. Є програми, в рамках яких розважальна програма для батьків і дітей проходить окремо.

В які країни можлива поїздка влітку 2021 року?

Цього літа для українських студентів доступні освітні програми у Великій Британії, США, Кіпрі, Греції, Мальті. У кожної країни діють свої карантинні обмеження та умови в’їзду. 

DEC education допоможе розібратися з усіма нюансами та надасть комплексну підтримку з організації та проведення освітньої програми за кордоном.

Звернувшись за допомогою до експертів DEC education, ви отримуєте:

  • Підбір країни, навчального закладу та програми, що максимально задовольняє потреби дитини та ваші можливості й побажання 
  • Збір усіх документів для отримання візи 
  • Реєстрацію дитини на обрану програму 
  • Комунікацію із навчальним закладом з організаційних питань: оплата, зустріч дитини, поселення, харчування, особливі потреби та побажання і т.п. 
  • Оформлення страховки 
  • Придбання авіаквитків 
  • Організацію супроводу дитини віком до 16 років представником авіакомпанії під час перельоту 
  • Розв'язання всіх питань у період, коли дитина перебуває за кордоном
Назад