Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Чорна п'ятниця у Language Studies International

14.11.2018
Чорна п'ятниця у Language Studies International. Фото - 4

Мовні школи починають різдвяний сезон розпродажів. Тільки в листопаді мережа мовних центрів Language Studies International дарує кожного другого тижня навчання на своїх курсах

Протягом двох тижнів, з 12 і до 23 листопада 2018 року в мережі мовних центрів Language International Studies діє унікальна і дуже вигідна акція для всіх, хто хоче у 2019 році вивчати англійську мову за кордоном. LSI дарує кожен другий тиждень мовних курсів!

При покупці чотирьохтижневого курсу вивчення мови, вам необхідно оплатити лише два тижні навчання. Ще два тижні ви зможете вчитися безкоштовно. Акція діє для шкіл LSI у США (центри в Нью Йорку, Бостоні, Сан Дієго і Сан Франциско/Берклі), а також в Австралії (центр в Брісбені).

Для того, щоб скористатися цією акцією, необхідно назвати кодове слово, яке вам повідомить наш експерт. Він також відповість на всі запитання і дасть більш детальну інформацію стосовно всіх додаткових можливостей акції.

Зв'яжіться з експертом DEC education щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

онлайн запит

LSI - масштабна мережа центрів вивчення англійської мови по всьому світу: в Канаді, США, Великобританії, на Мальті, в Новій Зеландії або Австралії. У кожній із цих країн студенти з усього світу можуть вивчати англійську мову. Крім англомовних країн у LSI є школи у Франції та Швейцарії, а також партнери, з якими співпрацює мережа в Іспанії, Італії, Росії, Мексиці, Панамі і на Коста-Ріці.

Мережа мовних центрів LSI працює з 1965 року, реалізовуючи свою головну мету - забезпечувати студентам з усього світу найкращі умови для вивчення мови.

Назад