Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Що робити, якщо провалив ЗНО – коментарі експерта DEC для телеканалу «Україна»

08.07.2019
Що робити, якщо провалив ЗНО – коментарі експерта DEC для телеканалу «Україна». Фото - 4

Питання, чи можливо вступити до вишу без ЗНО, турбує багатьох випускників українських шкіл. Ірина Міхаль, експерт DEC education, стверджує, що ЗНО – зовсім необов’язкове для отримання якісної вищої освіти.  

Відомо, що погані результати ЗНО закривають перед учнем двері українських вишів на цілий рік. Але не варто зосереджуватися на невдачах – дивімося на ситуацію під іншим кутом. Вам не потрібно втрачати цілий рік! У українських абітурієнтів є шанс вступити до закордонних вишів, де не вимагають результати ЗНО. Наших студентів охоче приймають такі країни як США, Канада, Великобританія, Нідерланди, Швейцарія, Німеччина, Іспанія. Це країни, куди можна вступити ще у липні – серпні 2019 року.

Які саме документи вимагають приймальні комісії іноземних університетів розповідає наш експерт Ірина Міхаль у сюжеті телеканалу «Україна». Дивіться відео з експертом нижче та на каналі DEC education в YouTube.

 

Play
Що робити, якщо провалив ЗНО – коментарі експерта DEC для телеканалу «Україна». Фото - 5

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за номером: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад