Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

DEC education дарує місяць безкоштовних послуг на честь свого 19-річчя!

08.11.2018
DEC education дарує місяць безкоштовних послуг на честь свого 19-річчя!. Фото - 4

На честь дня народження DEC education ми підготували спеціальну акцію – місяць безкоштовних послуг із підбору та бронювання мовних і канікулярних програм за кордоном *. Акція діє до 19 грудня. Звертайтесь до наших експертів, і вони допоможуть вам визначитися з вибором країни і програми.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

У листопаді 2018 року нашій компанії виповнюється 19 років! Історія DEC education почалася у 1999 році, коли відкрився перший офіс компанії в Молдові, а в 2003 році DEC education з'явилася у Києві. За цей період ми відправили на навчання за кордон більше 10 000 клієнтів! Серед них – студенти топ–100 вишів світу, таких як Cambridge University, Oxford University, Massachusetts Institute of Technology (MIT). Ми пишаємося такими кейсами, і вдячні кожному клієнтові за довіру до нашої команди.

Основне завдання DEC education – повністю задовольнити потреби клієнта, виходячи з його індивідуальних побажань. Ми розробляємо освітню стратегію під кожну дитину, підбираємо виші, школи, курси, країну навчання, в якій їй буде комфортно.

Зі свого багаторічного досвіду знаємо, що багато людей, перш ніж вступати на навчання в іншу країну, відправляються в «розвідку» – їдуть на короткострокові програми на базі вишів і шкіл або вибирають мовні курси в тій країні, де хочуть здобути освіту.

Знаючи, як важливо зробити правильний вибір, DEC education дарує всім бажаючим місяць безкоштовних послуг із підбору та бронювання мовних і канікулярних програм за кордоном. Пропозиція діє до 19 грудня. У разі, якщо дитині потрібно відкрити візу, вартість послуги стандартна, згідно з прайсом компанії.

Святкуйте 19 років разом із DEC education!

 

*Тільки на партнерські навчальні заклади

Назад