Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

DEC education – єдиний в Україні сертифікований центр здачі UKiset

14.09.2018
DEC education – єдиний в Україні сертифікований центр здачі UKiset. Фото - 4

Хочете, щоб дитина навчалася у престижній британській школі? Тоді їй потрібно здати UK Independent Schools Entry Test (UKiset) – онлайн-тест, який визначає рівень знань і навичок дітей з неангломовних країн, які збираються вступати у приватні школи Великобританії.

Результати тесту прирівнюються до усередненого показника англійських школярів і відправляються в ті школи Британії, які попередньо вибрав і вказав учень. За умовами тестування результати можна відправляти у 5 шкіл.

UKiset перевіряє академічні здібності та рівень знань і навичок англійської мови дитини. Тест триває 2,5 години і складається з 4 блоків:

- невербальне мислення;

- вербальне мислення;

- математика;

- англійська мова.

DEC education – єдина освітня компанія в Україні, крім Британської ради, яка має сертифікат, що дозволяє готувати дітей до UKiset, і надає можливість успішно здати тест. Наші клієнти здають тест з балами вище, ніж у їхніх однолітків у Великобританії, і вступають у такі престижні приватні школи, як Eton College, Epsom College, Concord College, Cardiff Sixth Form College, Marlborough College, Rugby College та ін.

Ваша дитина мріє навчатися в Англії? Хочете, щоб вона здобула середню освіту, яка відчинить перед нею двері престижного вишу? Записуйтеся на програму підготовки до UKiset від DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад