Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

DEC education номінована на престижну премію The PIEoneer Awards

05.06.2018
DEC education номінована на престижну премію The PIEoneer Awards. Фото - 4

У нас прекрасні новини: компанія DEC education увійшла у топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року». Наша компанія в 2018 році стала єдиним фіналістом із України та Східної Європи в цілому. Ми більш ніж раді поділитися цим із вами і додати ще одну номінацію до досягнень компанії за 19 років роботи!

За що присуджується The PIEoneer Awards?

The PIEoneer Awards присуджується за досягнення та інновації в міжнародній освіті. Потрапити в число номінованих можуть тільки бізнес-організації, фонди, волонтерські організації з досвідом роботи на ринку освіти понад 18 років. Усього існує 14 призових категорій, серед яких відзначається загальний внесок в освіту, діджитал-інновації, маркетинговий успіх, кращий мовний провайдер року, краща асоціація, партнерство і агентство. В останній категорії разом із компаніями з Італії, Індії, Індонезії та ОАЕ DEC education представляє Україну. Ми пишаємося тим, що DEC education – єдина компанія-фіналіст зі Східної Європи у 2018 році.

Хто присуджує The PIEoneer Awards?

Компанія The PIE – незалежне медіа, рекрутингове агентство та івент-компанія, яка займається моніторингом портфоліо професіоналів у сфері освіти по всьому світу. The PIE була заснована в кінці 2011 року, і до цього часу зібрала незалежних журналістів і професіоналів у сфері освіти під керівництвом The PIE Juries – журі, яке складає критерії для учасників премії, відбирає топ-5 фіналістів із кожної категорії і визначається з переможцем.

Шлях DEC education до світового визнання

Номінація на The PIEoneer Awards доповнить список наших великих перемог. Нагадуємо, що вже 10 років ми щорічно потрапляємо у список фіналістів премії Study Travel Star Awards, яка за важливістю прирівнюється до«Оскару» в освітній сфері.

У 2008 році DEC education стала першим володарем титулу «Провідне агентство Східної Європи» (LTM Star Agency Eastern Europe), і це – переконливий доказ професіоналізму нашої команди. Сьогодні DEC education – єдина освітня компанія в Україні, яка володіє цією премією.

DEC education номінована на престижну премію The PIEoneer Awards. Фото - 5
DEC education номінована на престижну премію The PIEoneer Awards. Фото - 6
DEC education номінована на престижну премію The PIEoneer Awards. Фото - 7

Детальнее о финалистах

Назад