Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

DEC education запрошує дітей та викладачів взяти участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови у Великій Британії

04.09.2018
DEC education запрошує дітей та викладачів взяти участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови у Великій Британії. Фото - 4

British English Olympics (ВЕО) - це Міжнародна олімпіада з англійської мови, яка щорічно проходить у Великобританії. Це унікальна можливість представити свою країну на міжнародному рівні, отримати досвід і навички, що знадобляться у подальшому навчанні, подружитися з однолітками із різних куточків світу і зануритися у британську культуру.

ВЕО складається із 7 конкурсів, у яких змагаються учасники віком від 12 до 16 років. Окрім конкурсів, на дітей очікують культурні воркшопи та екскурсійна програма з відвідуванням найвідоміших визначних пам'яток Великобританії.

Для дітей 16-19 років, у яких є потенціал і бажання розвиватися у сфері підприємництва, існує змагання BEO Masters, в рамках якого команди розробляють власні бізнес-продукти, створюють бізнес-плани для їх реалізації і представляють проекти суддям. На учасників також чекає модульний курс навчання від досвідчених підприємців із відвідуванням офісів відомих компаній і насичена культурна програма.

DEC education формує команди для участі у ВЕО та BEO Masters, і запрошує до співпраці викладачів шкіл, ліцеїв, коледжів з усієї України, які зберуть власні команди для участі в ВЕО. Підготовка в Україні розпочинається 15 жовтня.

Приєднуйтесь! Подробиці про участь, співробітництво та саму олімпіаду можна дізнатися тут.

Назад