Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

DEC school дарує знижку 20% на навчання

02.10.2018
DEC school дарує знижку 20% на навчання. Фото - 4

Тільки у жовтні наша школа англійської мови DEC school дарує усім бажаючим знижку 20% на перший семестр навчання в групах і безкоштовні підручники. Пропозиція діє у всіх школах мережі: на Голосієво, Лук'янівці, Осокорках, Оболоні, і у двох школах на Печерську - обирайте зручне для вас розташування і приходьте скоріше вчитися!

Умови отримання знижки дуже прості - дізнайтеся, що потрібно зробити, на сайті DEC school.

Також запрошуємо всіх, хто збирається вступати на навчання за кордон або просто бажає підняти рівень англійської мови, на групові курси підготовки до IELTS у школі за адресою: вулиця Філатова, 2/1 (Печерськ). Поспішайте, поки група ще не набрана!

DEC school – це мережа шкіл англійської мови, яка, як і DEC education, входить до групи міжнародних компаній DEC group. Дорослі та діти вчать тут англійську мову з українськими викладачами і носіями мови із США, Канади, Великобританії та Австралії, які мають сертифікати міжнародного зразка, відповідну освіту і великий досвід роботи з дітьми. DEC school - школа з інтегрованим підходом до навчання, завдяки якому ви і ваша дитина отримаєте комплексні знання і вільно заговорите англійською. Крім того, у школах DEC school не знають, що таке нудні уроки - приходьте і переконайтеся самі!

Назад