Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

«День професій для старшокласників»: 5 найцікавіших фактів про заклади, з якими ви зустрінетесь

14.05.2019
«День професій для старшокласників»: 5 найцікавіших фактів про заклади, з якими ви зустрінетесь. Фото - 4

Вже у цю суботу, 18 травня, на вас чекає одна з найцікавіших подій, яку мають відвідати всі майбутні абітурієнти та їх батьки – «День професій для старшокласників»! Спеціально для вас на наш захід приїдуть представники престижних навчальних закладів, де готують кращих спеціалістів міжнародного рівня. Щоб ближче познайомити вас із закладами-учасниками, ми зібрали по 5 цікавих фактів про них.  

Swiss Education Group

 • До SEG входить 5 навчальних закладів: César Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, School of Hotel Management IHTTI, Swiss Management Hotel School.
 • Випускники вишів SEG працюють у понад 60 країнах у таких закладах як Mariott, Ritz-Carlton, Marco Polo, Sheraton, Raffles та інших престижних готелях, ресторанах і компаніях.
 • Більшість студентів SEG отримують контракти від роботодавців ще до закінчення навчання.
 • У 2019 році 4 виші SEG увійшли в 20-ку кращих університетів світу найпрестижнішого рейтингу QS World University Ranking.
 • Навчаючись у вишах SEG, ви маєте змогу отримати професію за такими напрямками як готельно-ресторанна справа, міжнародний туризм, івент-менеджмент, менеджмент спа і курортів люкс-сегменту, дизайн і декор, кулінарія та кондитерська справа і т. д.

Cambridge School of Visual and Performing Arts

 • «День професій для старшокласників»: 5 найцікавіших фактів про заклади, з якими ви зустрінетесь. Фото - 5CSVPA розробляє спільні програми з топовими британськими університетами, такими як University of the Arts London, University of the Arts London, Kingston University, The Royal Academy of Dramatic Art та Trinity College London.
 • Серед партнерів вишу Hearst Magazine, до якого входять видання ELLE, ELLE Decoration, Harper's Bazaar, Esquire, Cosmopolitan.
 • CSVPA єдина школа, яка отримала акредитацію престижної кваліфікаційної комісії University of the Arts London Awarding Body за свою програму Foundation in Art & Design.
 • Викладачі школи – професійні практикуючі митці, актори режисери та дизайнери.
 • В кінці кожного року CSVPA проводить Arts Festival, на якому студенти демонструють свої досягнення та роботи.

Cambridge Education Group (CEG)

 • «День професій для старшокласників»: 5 найцікавіших фактів про заклади, з якими ви зустрінетесь. Фото - 6CEG об'єднує такі заклади і компанії як CATS College, ONCAMPUS, CSVPA, Stafford House School of English, CEG Digital.
 • На сьогоднішній день CEG є лідером серед освітніх компаній Великобританії, який пропонує повний спектр освітніх послуг – від курсів англійської та академічних предметів до середньої освіти та підготовки до вступу й навчання в зарубіжних університетах.
 • CEG співпрацює з провідними вишами Європи, серед яких University of Cambridge, University of Oxford, та університети Russell Group, до якої входить 24 найпрестижніших виші Англії, Шотландії та Ірландії.
 • CEG має статус Highly Trusted Sponsor у Служби прикордонного контролю Великобританії. Тобто учень, який вступає на навчання до одного із закладів CEG безперешкодно отримує дозвіл на перебування в країні та гарантовано не матиме проблем з візою.
 • Програми CEG з вивчення англійської мови акредитовані British Council.

University of Nicosia

 • «День професій для старшокласників»: 5 найцікавіших фактів про заклади, з якими ви зустрінетесь. Фото - 7University of Nicosia – університет з найсильнішими в регіоні програмами з права, аудиту, архітектури, медицини, міжнародних відносин, МВА.
 • University of Nicosia запустив перший у світі повноцінний курс, присвячений криптовалютам «Введення в цифрові валюти». Курс триває 6 тижнів і є абсолютно безкоштовним!
 • University of Nicosia є членом Erasmus Mundus, що дозволяє студентам брати участь у програмах обміну з іншими європейськими вишами.
 • Університет надає можливість пройти практику в провідних організаціях регіону та підтримує студентів в питаннях працевлаштування.
 • На Кіпрі багато компаній, яким потрібні співробітники з європейським дипломом і знанням англійської та російської мови – це шанс почати успішну кар'єру в Європі.

Щоб більше дізнатися про ці заклади, не пропустіть 18 травня «День професій для старшокласників»! Ви дізнаєтесь про професії та програми, які пропонують заклади-учасники, про те, як вони готують спеціалістів міжнародного рівня, які умови навчання, стажування та працевлаштування пропонують своїм студентам і ще багато корисної інформації, яку зобов’язані знати абітурієнти!

Приходьте всією родиною та не забудьте взяти друзів!

Спеціально для тих, хто не зможе відвідати івент 18 травня особисто, ми будемо вести онлайн-трансляцію на сторінці DEC education у Facebook.

Консультант з вищої освіти за кордоном компанії DEC education дасть відповідь на всі ваші запитання стосовно івенту та вступу до кращих вишів Європи, США і Канади. Дзвоніть нам за тел.: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад