Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Щоденники групових літніх поїздок 2018 року

06.07.2018
Щоденники групових літніх поїздок 2018 року. Фото - 4

Настало літо 2018 року, і це означає, що час нашим школярам відправлятися за кордон у групові поїздки на канікули. У супроводі наших досвідчених, веселих, життєрадісних і талановитих груп-лідерів, тобто керівників групових поїздок, діти цього літа відвідають Лондон, інші міста Британії, Дублін, Торонто і Ванкувер, США, побувають на Кіпрі - і всіма враженнями поділяться з нами. Адже кожної поїздки супроводжуючі викладачі та психологи з України ведуть щоденники. Кожного дня ми будемо знати, чим студенти дихають, як вони сьогодні провели час, на яких екскурсіях побували, що побачили, який їхній прогрес у навчанні тощо.

На сьогоднішній день за кордон поїхали 3 групи. Ви можете слідкувати за їх новинами на сторінках поїздок у Facebook.

дивитися щоденники

Щоденники групових літніх поїздок 2018 року. Фото - 5

АНГЛІЙСЬКА З ЛОНДОНСЬКИМ АКЦЕНТОМ

Нью-Крос, Лондон, Великобританія

2 липня - 16 липня

Детальніше про програму

Читати щоденник поїздки

Студенти будуть жити і вчитися на кампусі університету Goldsmith, розташованому в Нью-Кросс - одному з лондонських районів, недалеко від Грінвіча - всесвітньо відомого історичного району Лондона, де розміщені архітектурний комплекс видатних будівель, парк Maritime Greenwich і відома споруда «Купол тисячоліття».

 

Щоденники групових літніх поїздок 2018 року. Фото - 6

ВДВІЧІ БІЛЬШЕ АНГЛІЙСЬКОЇ

Егам, Великобританія

2 липня - 30 липня

Детальніше про програму

Читати щоденник поїздки

Перші два тижні діти проведуть в університеті Royal Holloway, що в 30 км від Лондона, в містечку Егам, в старовинному замку з величезною територією. Навчаючись і відпочиваючи в такій місцевості, мимоволі, ніби машиною часу, переносишся в старовинні часи, коли по цих доріжках гуляли королі і королеви.

Потім діти поїдуть до Оксфорду. Мовний центр, де будуть навчатися студенти, базується на території кампуса Harcourt Hill університету Oxford Brookes. Закритий зелений кампус - ідеальне місце для навчання і відпочинку.

Щоденники групових літніх поїздок 2018 року. Фото - 7

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В КАЛІФОРНІЇ

Лос-Анджелес, США

1 липня - 21 липня

Детальніше про програму

Читати щоденник поїздки

Лос-Анджелес - столиця світової кінематографії. Мабуть, немає в світі людини, яка не хотіла б тут побувати, адже місто здається таким знайомим через велику кількість фільмів і серіалів, що були тут зняті. Цілий рік в Лос-Анджелесі світить сонце, а життя не перестає вирувати - і студентам тут завжди весело і цікаво. Мовний табір розташовано у містечку Фуллертон, від якого до центру Лос-Анджелеса всього-на-всього 40 хвилин. А до Діснейленду звідси - 10 хвилин.

дивитися щоденники

Назад