Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Ласкаво просимо в DEC lab!

12.01.2017
Ласкаво просимо в DEC lab!. Фото - 4

Міжнародна група компаній DEC Group запускає інноваційний проект – освітню лабораторію DEC lab. Дні відкритих дверей відбудуться 21 і 28 січня у приміщенні гольф-центру (вул. Героїв Сталінграда, 10Д) з 12:00 до 17:00.

DEC lab зібрав в одному місці безліч кращих активностей і практик у сфері позашкільної освіти, які припадуть до смаку кожній дитині. Освітня лабораторія включає в себе дев'ять напрямків: арт, точні науки, медіа, лідерство і психологія, драма і театр, танцювальні та спортивні секції.

Для DEC Group Дні відкритих дверей в DEC lab – надзвичайно хвилюючий момент, оскільки ідея запуску такого унікального простору в компанії виникла вже давно, але її реалізація зайняла багато часу, адже треба було продумати всі деталі.

«В один момент ми усвідомили, що можемо змінювати життя дітей, – ділиться Наталя Тарченко, засновник і директор DEC education. – Надавши їм можливість займатися улюбленою справою, ми перетворимо їхнє навчання у fun і мотивуємо їх до самостійного і бажаного розвитку. З думкою про дітей і про створення унікального і корисного проекту ми об'їздили півсвіту, побували у багатьох країнах і школах, поспілкувалися з багатьма міжнародними вчителями, накопичили знання і досвід, провели в наших таборах Форсайт (дізнаючись у дітей, як вони бачать свою школу і як хотіли б навчатися), щоб зробити DEC lab дійсно цікавим і особливим. Ми впевнені, завдяки абсолютно іншій атмосфері, новим методам отримання знань наші діти винайдуть машину часу і стануть вільними мандрівниками-космополітами, відомими акторами і музикантами, успішними підприємцями та науковцями, але найголовніше – вони будуть щасливими і гармонійними особистостями».

21 і 28 січня з 12:00 до 17:00 всім дітям буде надана можливість спробувати себе на одній із спеціалізованих програм DEC lab: active games (різноманітні настільні та рухливі ігри), STEM (новий підхід у вивченні природничих наук – математики, хімії, фізики та біології) , живопис, акторська майстерність, гра на перкусійних інструментах.

Поки діти будуть розважатися і вчитися чомусь новому, батьки зможуть детально ознайомитися з простором, поспілкуватися з консультантами і викладачами, задати всі свої запитання щодо розкладу, програм, умов і підходів навчання.

Запрошуємо всіх на дні відкритих дверей у DEC lab!

Для відвідування освітньої лабораторії і одного з пробних занять потрібно зареєструватися.

Назад