Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Ексклюзивні умови на навчання в Швейцарії від Swiss Education Group та вебінари для знайомства зі школами й трендовими спеціальностями

15.05.2020
Ексклюзивні умови на навчання в Швейцарії від Swiss Education Group та вебінари для знайомства зі школами й трендовими спеціальностями. Фото - 4

Навчання у Швейцарії відкриває двері до міжнародної кар'єри та широких можливостей у сфері бізнесу, менеджменту та гостинності. Адже швейцарська освіта відома високими стандартами якості, практичною направленістю та визнанням у всьому світі.

Swiss Education Group (SEG) - найкращий провайдер освіти у Швейцарії - пропонує ексклюзивні умови для вступу у 2020 році - до 55%* знижки на навчання.

    *25% знижки на навчання у Hotel Institute Montreux та 20% знижки на навчання у Cesar Ritz Colleges. Знижка розповсюджується на навчальні програми, що розпочнуться в липні онлайн та діє на всі три роки навчання.

    + додаткові 30% знижки на період онлайн навчання.

Освітня група SEG включає 5 елітних шкіл, що готують професіоналів у сфері фінансів, менеджменту, гостинності з можливістю стажуватись у найкращих компаніях світу.

22 та 27 травня представники SEG проведуть вебінари, щоб познайомити майбутніх студентів та їхніх батьків зі своїми школами, ексклюзивними умовами для вступу у 2020 та розповісти про перспективні професії, якими можна оволодіти в швейцарських навчальних закладах.

Розклад вебінарів:

22 травня, 17:00 - Ідеальний барбекю з шеф-кухарем Аленом Мюллером

На вебінарі ви відчуєте, що таке бути студентом Академії кулінарних мистецтв, де практичні заняття є важливою частиною процесу навчання. Окрім знайомства з виконавчим директором та шеф-кухарем Академії, ви дізнаєтесь практичні поради з приготування страв та надихнетеся на кар’єру у сфері кулінарного мистецтва.

Зареєструватись

 

27 травня, 16:00 - Не відкладайте майбутнє на потім: почніть навчання у Swiss Education Group

На вебінарі ви дізнаєтесь про всі нюанси вступу та навчання у школах SEG, можливості для студентів та випускників. Представник SEG у Східній Європі та відповідальний за вступ підлітків з СНД до швейцарських шкіл Горан Йорданов розповість про переваги навчання в Швейцарії, а головне - чому не варто чекати кінця карантину, аби здобути освіту, яка принесе успіх у майбутньому.

Зареєструватись

 

Вебінари будуть цікаві підліткам і батькам, які

  • хочуть почути про можливості та умови вступу у 2020 році
  • обирають перспективну й актуальну майбутню професію
  • цікавляться якісною освітою в Європі
  • прагнуть дізнатися про кар'єрні можливості у сфері гостинності
  • бажають послухати про навчання в Швейцарії
  • шукають практичні поради щодо вступу у закордонний ВУЗ

Дізнатися більше

Назад