Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Група освітніх компаній DEC розпочинає партнерську програму з LIKO школою

29.08.2019
Група освітніх компаній DEC розпочинає партнерську програму з LIKO школою. Фото - 4

LIKO школа – сучасна приватна школа, що за мету ставить розвиток молодих лідерів завтрашнього дня, які змінять наше суспільство на краще та зроблять вагомий внесок у розвиток економіки, культури, науки, політики. Розділяючи основні цінності та педагогічні підходи закладу, група компаній DEC розпочинає партнерську програму з LIKO школою, аби допомогти реалізувати потенціал кожного її учня.

Заходи в рамках партнерства DEC і LIKO школи

  • Заняття з англійської мови від DEC school у LIKO школі

DEC school – мережа шкіл, що вже 10 років допомагає дітям із задоволенням вивчати мову та розширювати їхні можливості. Уроки проходять з українськими викладачами та носіями мови, завдяки чому дитина впевнено та вільно вчиться володіти англійською. 

4 та 5 вересня пройдуть Дні відкритих дверей, де батьки та діти зможуть поспілкуватися з командою DEC school, дізнатися деталі навчання та пройти тестування. 

  • Освітні поїздки за кордон під час канікул та можливість взяти участь у міжнародній олімпіаді British English Olympics спеціально для учнів LIKO школи

British English Olympics (BEO) – це престижні змагання серед школярів у Великобританії, де перемогу виборюють команди з 50 країн. 

  • LIKO школа за участі компаній DEC стала єдиним в Україні екзаменаційним центром Advanced Placement (AP)

AP – це програма для старшої школи, яка готує до навчання у вишах США та Канади. Advanced Placement є значною перевагою при вступі до провідних університетів світу. 

  • Консультації від експертів DEC для учнів та батьків  LIKO школи щодо вступу до закордонних вишів та побудови індивідуальної освітньої стратегії

27 вересня з 16:00 до 19:00 спеціально для LIKO школи DEC проведе освітню виставку. На ньому будуть присутні представники закордонних навчальних закладів, які детально розкажуть про свої програми та особливості. Цей захід стане початком співпраці LIKO школи з міжнародними вишами. 

LIKO школа та група компаній DEC впевнені, що така плідна співпраця допоможе учням втілити у життя власні мрії та реалізувати здібності!

Назад