Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Групповые поездки на лето-2018

31.01.2018
Групповые поездки на лето-2018. Фото - 4

Шукаєте для дитини безпечні та насичені варіанти проведення літніх канікул за кордоном? На особистому досвіді команди DEС education можемо з упевненістю сказати: найзбалансованішою пропозицією буде групова поїздка. Це перший крок дитини до самостійного життя і свободи, але під чуйним керівництвом нашого супроводжуючого.

На літні канікули 2018 року компанія DEC education запланувала 15 неповторних поїздок на базі престижних приватних шкіл, університетів і рейтингових мовних центрів у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і на Кіпрі. Абсолютно будь-який вид спорту, активності, вивчення мови у групах та при живому спілкуванні на практиці – серед різних поїздок ви обов'язково знайдете те, що зацікавить ваших дітей і відкриє для них ще один куточок планети.

Групові поїздки на літо-2018

Спокій батьків і комфорт дітей

Перший досвід самостійної подорожі за кордон для дитини може бути стресовим. Але у груповій поїздці вона відчуватиме себе захищено, а батьки зможуть з упевненістю відпустити її навіть за океан, адже:

Групповые поездки на лето-2018. Фото - 5
  • дитина знаходиться в групі однолітків від 10 до 17 років;
  • DEC education відправляє разом із групою досвідченого керівника-груплідера-викладача, психолога або менеджера з навчання за кордоном, який допомагає дитині освоїтися і адаптуватися;
  • батьки тримають зв'язок з груплідером 24/7, отримують від нього фотографії дитини і записи в щоденнику поїздки;
  • дитина отримує можливість подолати мовний бар'єр, але при цьому має підтримку від своїх друзів із України, і тому не розгублюється і звикає до нової країни швидше;
  • діти заводять нових друзів із інших країн;
  • діти їздять на екскурсії своєю групою і разом відкривають для себе дива і секрети країни, в якій навчаються;
  • мовні школи та курси надають цілодобову охорону і захист, тому батьки можуть не турбуватися.

Досвідчені керівники мовних поїздок

У поїздки з дітьми ми відправляємо тільки перевірених і досвідчених співробітників – наших викладачів або дитячих психологів, які проходять ретельний відбір. Усі наші груплідери отримують тільки позитивні відгуки від батьків і дітей, з радістю діляться враженнями і чудово налагоджують контакт навіть із підлітками-інтровертами.

У груповій поїздці дитина завжди може звернутися до керівника групи – груплідера, який допомагає з адаптацією, розкладом, стежить за розпорядком дня, бере участь в активностях та екскурсіях, і завжди готовий допомогти. Груплідер знаходиться на зв'язку з батьками та повідомляє їм про прогрес дитини, веде щоденник поїздки і фотографує найбільш вражаючі моменти.

Про те, як допомогти дитині в поїздці, як підготувати його і допомогти подолати мовний бар'єр, а також про топ-3 причин, чому варто відправляти дітей в групові поїздки за кордон – в інтерв'ю розповідає психолог компанії DEC education, керівник групових поїздок за кордоном з більш ніж 5-річним стажем, Віра Факадей . Рекомендуємо послухати її поради та історії з поїздок всім, хто вперше відправляє дитину в іншу країну.

Подорож у дві столиці

Групповые поездки на лето-2018. Фото - 6

Влітку 2018 року ми пропонуємо новий формат поїздки, який буде цікавий усім охочим побачити і відвідати якомога більше значущих місць.

Не кожному випадає нагода побачити відразу два міста з топ-100 найкрасивіших міст світу і на власному прикладі переконатися, наскільки Великобританія багатогранна і неоднакова. Варто поїхати на літні мовні курси у дві столиці одночасно: до Англії – у Лондон, і в Шотландію – Единбург.

Навчання проходитиме на базі університетів із британських топ-100 кращих вишів країни: Goldsmith University і Heriot–Watt University. Студенти будуть жити в столичному районі Нью-Крос, а після двотижневих пригод відправляться в колоритну Шотландію, де житимуть у не менш прекрасному передмісті Единбурга.

Подробнее о поездке

Групповые поездки на лето-2018. Фото - 7

Чому варто відправляти дитину в групову поїздку за кордон?

Найголовніше – це подолання мовного бар'єру, подолання страху робити помилки, а також спілкування на практиці з носіями мови, які підкажуть і допоможуть у будь-якій ситуації. Ми багато разів зіштовхувалися з тим, що саме після групових поїздок діти починають любити і вивчати англійську мову, прагнуть вдосконалити її, щоб наступного разу вже впевненіше почувати себе в іноземному середовищі.

Поїздки – важлива частина стратегії з вивчення англійської мови, особливо для тих, хто в майбутньому планує вступати у закордонні школи, коледжі та виші. Це перша можливість оцінити свої сили за кордоном, познайомитися з можливою країною навчання і відчути себе студентом престижного університету.

З будь-яких питань, пов'язаних з груповими поїздками за кордон, рекомендуємо звертатися з менеджерам за мовними поїздкам компанії DEC education, які зможуть проконсультувати вас у зручний час. Звертайтеся за тел.: 0 800 30 44 33 або залишайте онлайн-запит.

Онлайн-запрос

Назад