Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Індивідуальні консультації для студентів DEC school

17.04.2018
Індивідуальні консультації для студентів DEC school. Фото - 4

Травень – останній місяць навчання, скоро канікули і хочеться гарненько відпочити. Але літо пройде дуже швидко і, як би не хотілося у відпустку, варто задуматися про майбутній навчальний рік. А де ж його провести, якщо не за кордоном, ставши студентом одного з престижних навчальних закладів Європи, США, Британії чи Канади?

Фахівці міжнародної освітньої компанії DEC education згодні з цією думкою, і тому раді запросити студентів мережі мовних шкіл DEC school у віці від 15 до 17 років та їхніх батьків на індивідуальні консультації з навчання за кордоном.

Ми допоможемо вам із:

  • підготовкою до вступу у закордонні школи, коледжі та виші: підберемо програму академічної або мовної підготовки, програму підготовки до складання мовних іспитів за кордоном або в Україні;
  • вибором країни навчання: ми співпрацюємо з 800 навчальними закладами за кордоном, які можуть запропонувати більше 2000 навчальних програм, а також вступ до університетів-партнерів по всьому світу;
  • вибором напрямку навчання: наші експерти з середньої та вищої освіти за кордоном володіють інформацією про тренди освіти на найближчі 10 років, засновані на 19-річному досвіді роботи компанії. Ми проконсультуємо вас, які професії будуть найбільш затребувані та актуальні, щоб ваша дитина після закінчення навчання володіла усіма необхідними навичками і була затребувана на ринку;
  • підготовкою документів і оформленням візи;
  • комунікацією з приймальною комісією і ректоратом навчального закладу;
  • будь-якими питаннями, що виникають у процесі вступу і зарахування.

Крім процесу вступу, команда компанії DEC education займається складанням індивідуальної стратегії старшокласника: від профорієнтаційного тестування та визначення сильних якостей майбутнього закордонного студента до планування конкретних кроків по вступу. Таким чином, за 19 років роботи ми допомогли вступити більш ніж 10 000 студентів.

Індивідуальні консультації для студентів DEC school. Фото - 5

З урахуванням того, що учні DEC school – любителі англійської мови, зарубіжна освіта стане ключем до реалізації цих знань і потенціалу кожного з них. Консультації – чудовий шанс задуматися про якісну зарубіжну освіту вже зараз.

З усіх питань, пов'язаних з індивідуальними консультаціями, а також для запису і уточнення зручного часу для зустрічі просимо звертатись до керівника відділу середньої та вищої освіти за кордоном, Олені Сафроновой по тел .: 067-825 -66-57 . Будемо раді бачити вас всією сім'єю в офісі компанії DEC education за адресою: бул. Лесі Українки, 23 б, 3 поверх.  

Онлайн-запит

Назад