Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вивчаєте німецьку? ActiLingua приготувала для вас привабливі пропозиції на осінь

01.08.2019
Вивчаєте німецьку? ActiLingua приготувала для вас привабливі пропозиції на осінь. Фото - 4

Бронюйте курс німецької тривалістю від 12 тижнів – зекономте від 312 і більше та отримайте безкоштовно курс підготовки до Австрійського мовного диплому (OSD).

Віденська школа німецької мови ActiLingua Academy дарує 18% знижки на довготривалі курси від 12 тижнів Long-term Standard і Long-term Intensive для дорослих (16+). Пропозиція діє за умови бронювання та старту курсу до 30 вересня 2019 року.

Додатково кожен студент програми може отримати безкоштовний курс підготовки до Австрійського мовного диплому – Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) – який визнає понад 30 країн світу.

ActiLingua Academy – одна з найвідоміших шкіл німецької мови у Відні. Школа заснована у 1988 році і на сьогоднішній день пропонує програми вивчення німецької мови для дорослих і дітей для різних потреб: загальна та інтенсивна німецька, бізнес-німецька, німецька для професії, підготовка до вишу, сімейні програми, літні школи для дітей і молоді. Навчання у школі поєднується з цікавим дозвіллям та екскурсійною програмою Віднем. ActiLingua є одним із офіційних сертифікованих екзаменаційних центрів Австрійського мовного диплому.

Long-term Standard – курс тривалістю від 12 тижнів. Включає 25 уроків німецької на тиждень: 20 уроків у школі та 5 уроків з поєднанням з культурно-розважальною програмою (екскурсії Віднем; бесіди та відеоуроки про австрійську музику, мистецтво, історію, літературу та архітектуру; курс Віденського вальсу; вечірки; спорт). Групи до 10 чоловік.

Long-term Intensive – курс тривалістю від 12 тижнів. Включає 35 уроків німецької на тиждень: 20 стандартних уроків + 10 уроків в міні-групах до 6 чоловік; 5 уроків з поєднанням з культурно-розважальною програмою. Стандартні групи до 10 чоловік.

Не зволікайте – бронюйте курс на вигідних умовах та проведіть 3 незабутні місяці у Відні, вивчаючи мову та пізнаючи одну з найяскравіших європейських столиць!  

Консультант з питань мовних курсів за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад