Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Як круто провести зимові канікули? Звичайно, за кордоном!

24.10.2016
Як круто провести зимові канікули? Звичайно, за кордоном!. Фото - 4

Здавалося б, пора новорічних свят, чарівних моментів і зимових канікул настане ще не скоро.  Однак DEC education рекомендує, все ж, не відкладати у довгий ящик планування цього чудесного періоду і вже задуматися над тим, що подарувати вашій дитині.  Варіантів може бути безліч, але ми знаємо, що сподобається дітям напевно - це групова поїздка на канікули до Британії чи Німеччини.

Групова поїздка за кордон - відмінне поєднання веселого та корисного проведення часу.  Це прекрасна можливість побачити нову країну, відчути себе справжнім британським або німецьким школярем, вдосконалити іноземну мову, відкрити в собі лідерські та творчі якості, активно відпочити та знайти друзів з усього світу.

Поспішайте скористатися нашою спеціальною пропозицією - забронюйте групову поїздку до Великобританії або Німеччини до 25 листопада за суперціною!

Варто відзначити, що групова поїздка до Великобританії або Німеччини ідеально підійде дітям, які подорожують без батьків вперше.  З групою будуть перебувати перевірені групп-лідери, що гарантує абсолютний баланс волі з точки зору дитини і безпеки з точки зору батьків.

DEC education пропонує наступні варіанти групових поїздок:

  1. Embassy Schools, London - Chalfont (Великобританія) - школа знаходиться в містечку Chalfont, з якого легко і швидко можна дістатися центру Лондона. Аеропорт «Хітроу» - за 30 хвилин їзди.

Школа входить до складу одного з найбільших і найбільш успішних освітніх концернів Study Group (включає більше 40 навчальних центрів у Англії, Канаді, США, Ірландії, Новій Зеландії та Австралії).

Дата поїздки: 2-15 січня 2017 року

Програма: включає 15 годин англійської мови на тиждень, різноманітні активності у другій половині дня (футбол, волейбол, крокет, командні ігри, майстер-класи), дискотеки, караоке та тематичні вечірки, екскурсії на півдня і на цілий день.

Умови: проживання на території школи у комфортних двомісних/одномісних кімнатах, повний пансіон.

  1. Humboldt-Institut: Lindenberg (Німеччина) – мовний центр, розташований за 10 хвилин пішки від курортного містечка Лінденберг з населенням 12 000 чоловік; за 1,5 години їзди від Австрії, Швейцарії, Боденського озера.

Один з кращих мовних центрів, заснований у 1977 році. Близько 350 000 студентів з 154 країн вже пройшли курси Humboldt-Institut у 20 мовних центрах у різних містах Німеччини.

Дата поїздки: 2-14 января 2017 г.

Програма: включає 30 уроків німецької мови на тиждень, спортивні активності (футбол, бадмінтон, теніс, баскетбол, плавання, волейбол). Плануються заняття з декоративного мистецтва, командні ігри, вікторини, талант-шоу, більярд, дискотеки, екскурсії та ін. Є можливість брати уроки гірськолижного спорту з професійним інструктором.

Умови: проживання в резиденції на кампусі школи, повний пансіон.

Подаруйте своїм дітям неповторні зимові канікули, наповнені новими знаннями, пригодами та емоціями!

Назад