Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Як дізнатися про своє покликання і реалізувати себе в житті

24.05.2018
Як дізнатися про своє покликання і реалізувати себе в житті. Фото - 4

Щоб побудувати успішну кар'єру, потрібно розуміти, чим ти хочеш займатися в житті, розібратися у своїх цілях і можливостях, вибрати правильну спеціалізацію, підібрати для себе виш і навіть країну. Так, у кожного з нас є мрія, але дуже часто в підлітковому віці (і не тільки!) складно усвідомити, ким ми дійсно бажаємо стати в майбутньому, якими якостями володіємо для освоєння тієї чи іншої професії та які наші переваги будуть через 5-10 років.

Одним із способів вирішення таких питань є профорієнтаційний тест PPA (personal profile analysis – профільний аналіз особистості), за допомогою якого майбутній абітурієнт може краще пізнати себе, зокрема, свої сильні сторони і обмеження, який стиль спілкування йому найбільше підходить, наскільки він ініціативний і що його мотивує. PPA зареєстрований Британським психологічним співтовариством (BPS) і перевірений на відповідність технічним критеріям, які встановлені Європейською Федерацією психологічних Асоціацій, що підтверджує його відповідність психометричним вимогам при використанні як психологічного інструменту.

Освітня компанія DEC education проводить даний тест для своїх клієнтів і допомагає підібрати спеціальність, університет і країну навчання, аналізуючи отримані дані.

Тест PPA проводиться онлайн російською або англійською мовою. Далі сім'ї з Києва запрошуються в офіс компанії, а для студентів з інших міст організовуються Skype-зустрічі з експертами DEC, які надають детальний аналіз особистості і консультують щодо подальшого навчання та вибору напряму розвитку.

Профільний аналіз особистості не включає в себе питання на знання предметів шкільної програми або рішення будь-яких логічних задач і спрямований насамперед на визначення психологічного портрету людини. На підставі результатів учневі або студенту пропонується до розгляду набір програм, спеціалізацій, навчальних закладів та країн для вступу, а також майбутніх можливих професій. Зрозуміло, на результати впливають захоплення, схильності та творчі здібності учасника тестування.

Дитина зможе пройти тест за 15 хвилин, а наш експерт протягом 1,5-2 годин ретранслює результати тесту батькам і підбере індивідуальну програму за відповідними спеціальностями, сферами розвитку і країнами навчання.

Просимо звернути увагу, що послуга платна.

Тестування розраховане як на старшокласників (мінімальний вік для проходження тесту – 14 років), які готуються до вступу до вищого навчального закладу, так і на студентів, які бажають поміняти спеціалізацію і знаходяться в пошуку себе.

Зацікавилися і хочете пройти тестування? Для запису на тест і уточнення всіх деталей, що цікавлять звертайтеся до наших менеджерів по тел .: 0 800 30 44 33

Якщо Вас зацікавила програма - залишайте онлайн запит
і з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Онлайн запит

Назад