Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Kaplan запускає нову програму, яка готує до професій майбутнього

25.09.2018
Kaplan запускає нову програму, яка готує до професій майбутнього. Фото - 4

Ми з вами живемо в епоху комп'ютеризації та розвитку штучного інтелекту. Багато професій, які були дуже популярні ще 10 років тому зараз називають «вимираючими», оскільки інформаційні технології роблять їх просто непотрібними. Тому, перш ніж вибирати професію, необхідно задуматися, чи буде вона актуальною, коли ви або ваша дитина закінчить університет.

Kaplan International Pathways на базі Northeastern University одного з рейтингових вузів США - запускає програму MPS in Enterprise Intelligence. Програма дає студентам навички, необхідні для роботи в умовах комп'ютеризації та штучного інтелекту. Іншими словами - це підготовка до професій завтрашнього дня, які стають все більш актуальними і динамічно розвиваються вже зараз.

Програма включає такі дисципліни як штучний інтелект; менеджмент, аналіз і візуалізація баз даних; практичне комп'ютерне навчання. Навички, які розвиває Enterprise Intelligence, допоможуть ефективно працювати в венчурній сфері, фінансах, охороні здоров'я / фармацевтиці, HR.

Програма проходить в Бостоні і триває 2 роки. Детальніше про Enterprise Intelligence і Northeastern University можна дізнатися у експертів компанії DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад