Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Класична освіта у Великобританії – так-так, ви все ще встигаєте!

10.06.2019
Класична освіта у Великобританії – так-так, ви все ще встигаєте!. Фото - 4

Як правило, більшість шкіл та університетів Великобританії зачиняють свої двері для абітурієнтів у травні. Проти ми знаємо, куди і, найголовніше, як подати документи в червні! А для тих, кому ще цілий рік чекати на свою годину «ікс», ми з радістю пропонуємо розпочати підготовку на літніх канікулах, аби більше встигнути та краще розібратися у всіх тонкощах з нашою допомогою.

DEC Education оголошує червень місяцем освіти закордоном

Другий тиждень числа червня присвячується Великобританії – класичній освіті з потужною академічною базою. Дізнайтеся основні факти про Британію вже зараз: чим відрізняється сама система освіти, як підготуватися до здачі IELTS, а також як воно – поступити в один з найпрестижніших ВНЗ світу. У Туманного Альбіону багато відмінностей від звичного пост-радянського менталітету, і ми допоможемо вам розвіяти туман нерозуміння!

Самостійне життя у Великобританії до снаги не тільки абітурієнтам, але і школярам. Ви навіть не уявляєте, наскільки ефективною та корисною може бути середня освіта закордоном. Дізнайтеся, як і що буде вивчати ваша дитина в рамах класичної Британської освіти.

Спеціально для вас мі зібрали все найцікавіше та найкорисніше, що стосується деталей освіти у Великобританії.

Дайджест цього тижня вже чекає на вас. Приємного читання!

Залиште нам онлайн-запит і з вами зв'яжеться
консультант з питань освіти за кордоном.

відправити заявку

Назад