Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Клієнтам DEC education - IELTS у подарунок!

29.03.2019
Клієнтам DEC education - IELTS у подарунок!. Фото - 4

Хочете вступити до престижного іноземного вишу або дати якісну вищу освіту за кордоном своїй дитині? Тоді ви на правильному сайті :) Довірте вибір університету і процес вступу професіоналам і отримаєте важливий бонус від DEC education.

Ми підготували спеціальну пропозицію, яка буде діяти тільки у квітні 2019 року: клієнтам DEC education, які вступають з нами, - складання IELTS у подарунок..

Кому цікава пропозиція

  • Учням 11 класів, які ще встигають вступити до закордонного вишу в 2019 році, і вже з вересня/січня мають стати студентом бакалаврату або підготовчої програми при університеті (наприклад, Foundation).
  • Учням 10 класів, які планують вступати до закордонного вишу в 2020 році, і хочуть заздалегідь підготуватися, обрати навчальний заклад і спланувати вступ - у такому випадку ви вже можете закрити питання здачі IELTS і значно заощадити.
  • Студентам старших курсів бакалаврату, які вступають на магістратуру до зарубіжних англомовних університетів.

Зв'язатися з консультантом,
щоб скористатися даною пропозицією

Зв'язатися з консультантом

Навіщо потрібен IELTS

Сертифікат IELTS Academic - обов'язкова умова при вступі до закордонних ВНЗ, яку б країну ви не обрали - США, Канаду чи Європу. Для університетів Великобританії складається IELTS UKVI. IELTS Academic в Україні коштує від 3 500 до 4 200 грн. (IELTS UKVI - дорожче). В рамках квітневої пропозиції клієнти DEC education оплачувати складання іспиту не будуть.

Що потрібно зробити, щоб скористатися пропозицією

  • Залишайте заявку онлайн, щоб наш консультант зв'язався з вами.
  • З 1 по 30 квітня 2019 року підпишіть договір з DEC education на підбір країни/вишу/освітньої програми і вступ до університету або на програму підготовки (вступ може бути в 2019 або 2020 році).
  • Після укладення договору наш менеджер зареєструє вас на здачу IELTS Academic, і компанія сплатить за вас вартість здачі тесту. У разі здачі IELTS UKVI, DEC education покриває суму, рівну вартості IELTS Academic. Різницю у вартості між IELTS Academic і IELTS UKVI клієнт покриває самостійно.

Що ви отримуєте в результаті

Ваша дитина або ви, як студент, вступите до університету своєї мрії в супроводі досвідчених експертів DEC education та отримайте приємний і необхідний для навчання бонус від нашої компанії.

Тільки у квітні 2019! Встигніть скористатися пропозицією.

Онлайн-запит

Назад