Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Компанія DEC education увійшла до п'ятірки кращих агентств Східної Європи 2017 року!

01.08.2017
Компанія DEC education увійшла до п'ятірки кращих агентств Східної Європи 2017 року!. Фото - 4

Компанія DEC education увійшла до п'ятірки кращих освітніх агентств у Східній Європі! Уже 10 років нас щорічно номіновано на премію Study Travel Star Awards. Вона відповідає за важливістю "Оскару" в освітній сфері! Ми дуже пишаємося цим досягненням і кожен день працюємо над тим, щоб ставати краще!

У 2008 році DEC education стала першим володарем титулу «Провідне агентство Східної Європи» (LTM Star Agency Eastern Europe). Уже 10 разів ми номіновані на отримання такої важливої премії. Включення до списку номінантів само по собі є показником високого визнання з боку партнерів, а володіння такою нагородою - переконливим доказом професіоналізму. Сьогодні DEC education - єдина освітня компанія в Україні, яка володіє цією премією.

Довідка DEC education

Компанія DEC education увійшла до п'ятірки кращих агентств Східної Європи 2017 року!. Фото - 5

Study Travel Magazine (до 2011 року - Language Travel Magazine) є провідним B2B-виданням у сфері мовних курсів і освітнього туризму. Спеціалізований щомісячник сьогодні читають понад 32 000 працівників освітнього і агентського бізнесу в 125 країнах світу.

З 2006 року видання організовує і керує голосуванням із визначення кращих (або «зіркових») мовних шкіл та освітніх агенцій у більш ніж 20 номінаціях - STM Star Awards. Голосування проходить на сайті видавничого дому Hothouse Media. При цьому співробітники агентств можуть голосувати тільки за мовні школи та навпаки. Від кожної компанії можуть проголосувати не більше 5 співробітників.

У 2008 році DEC education стала першим володарем титулу «Провідне агентство Східної Європи» (LTM Star Agency Eastern Europe) і наступні 6 років стабільно входило в п'ятірку фіналістів. Включення до списку номінантів само по собі є показником високого визнання з боку партнерів, а володіння цією нагородою - переконливим доказом професіоналізму.

Назад