Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Конкурс на 100% стипендію на програми University Pathways в Oxford International

20.06.2019
Конкурс на 100% стипендію на програми University Pathways в Oxford International. Фото - 4

Oxford International вперше проводить конкурс на стипендію, яка повністю покриває річну вартість навчання на підготовчій програмі на базі британських вишів. Дедлайн для участі – 31 липня.

Стипендія поширюється на одну з програм на вибір:

  • International Year Zero (IYZ) – перший етап міжнародного бакалавріату, який допомагає отримати потрібні навички і знання, підтягнути англійську до рівня, необхідного для подальшого навчання.
  • International First Year (IFY) – програма об'єднує предмети першого курсу бакалавріату та мовну підготовку. Дозволяє після закінчення перейти на другий курс бакалавріату.
  • International Stage One (IS1) – прирівнюється до першого року бакалавріату і дає знання з обраної спеціальності, розвиває англійську професійну лексику. Після закінчення IS1 студент переходить на другий курс бакалаврської програми.

Oxford International гарантує зарахування на бакалавріат після успішного закінчення обраної програми (виконання мінімуму – 40%).

Навчальні заклади, в яких проходять програми:

  • Bangor University
  • De Montfort University
  • University of Dundee
  • University of Greenwich

Старт програми – вересень 2019. Дедлайн подачі заявки – 31 липня 2019.

Для участі необхідно надіслати заповнену форму, есе і всі супровідні документи.

Oxford International Education Group – один з кращих міжнародних провайдерів, які проводить програми University Pathways для студентів з усього світу, освітні програми на базі шкіл та університетів Великобританії, США, Канади, програми з вивчення англійської для дорослих і дітей.

Хочете безкоштовно пройти річну підготовчу програму і гарантовано вступити до Британського вишу? Приймайте участь у конкурсі!

За детальною інформацією звертайтеся до менеджерів DEC education

 

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад