Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Лондон визнали найкращим у світі містом для студентів

22.05.2018
Лондон визнали найкращим у світі містом для студентів. Фото - 4

За результатами дослідження QS Best Student Cities Ranking 2018, Лондон став кращим студентським містом. Звання кращого місто отримало завдяки таким показникам як активність роботодавців, можливість працевлаштування після випуску, бажання студентів залишитися в місті після закінчення навчання і загальне враження від життя у Лондоні. У дослідженні взяли участь 54 000 студентів зі 180 країн світу.

QS Best Student Cities - це щорічний рейтинг кращих міст світу для іноземних студентів, до якого входить 125 міст. Рейтинг складається на основі 6 показників:

  1. світовий рейтинг університетів, що розташовано у місті;
  2. студентський мікс (співвідношення студентів і загального населення міста, кількість іноземних студентів, співвідношення іноземних студентів і всіх студентів міста, толерантність і доступність);
  3. привабливість (економічна життєздатність, безпека, рівень корупції, культурне життя);
  4. активність роботодавців;
  5. доступність (податки, вартість проживання, ціни на продукти);
  6. студентська точка зору (студентський досвід, кількість тих, хто залишився чи хотів би залишитися жити в місті після випуску).

Цього року саме Лондон став лідером за всіма показниками. Тисячі студентів з різних країн визнали це місто найкращим для життя, навчання, працевлаштування та культурного розвитку. Тут знаходиться багато університетвв, що з радістю приймають українських студентів.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Лондон визнали найкращим у світі містом для студентів. Фото - 5

University College London – один з мультидисциплінарних вишів світового рівня і топових дослідницьких університетів з найвищою якістю викладання. Разом з Оксфордом і Кембриджем входить до «Золотого трикутника» - групи трьох елітних ВНЗ країни.

University of Westminster – один з найстаріших британських ВНЗ. Прогресивний інтернаціональний університет, що славиться практичною освітою та інноваційними програмами.

Middlesex University London – ще один інноваційний лондонський університет з багатою історією. Тут є 160 бакалаврських спеціальностей, серед яких популярні медицина, бізнес, інженерія, мистецтво і дизайн, біохімія, журналістика, право.

Regent's University London – незалежний некомерційний університет, що пропонує британські та американські програми у різних сферах, включаючи бізнес, менеджмент, психологію, драматургію, медіа, соціальні науки, дизайн.

City University London – університет має хорошу репутацію завдяки високому рівню підготовки студентів у сфері бізнесу, фінансів та бухгалтерського обліку. Займає топові місця за показниками працевлаштування випускників.

Лондон визнали найкращим у світі містом для студентів. Фото - 6

Queen Mary, University of London – один з 100 кращих університетів у світовому рейтингу. Студенти з різних країн навчаються тут на більш ніж 200 спеціальностях. Університет входить в десятку перших за показником найвищої заробітної платні серед випускників (згідно Sunday Times).

Всі ці університети знаходяться у Лондоні - одному зі світових міст, де яскраве культурне життя, багата історія, захоплююча архітектура та мальовнича природа передмістя. Тут ви можете кожного дня чути ідеальну англійську мову та знайти друзів з найвіддаленіших куточків планети. І саме в цьому місті можна дізнатися, що таке «зразкова британська освіта».

Якщо ваша мрія - здобути освіту у Великій Британії або відправити на навчання свою дитину, експерти компанії DEC education підберуть для вас ідеальну програму в одному з університетів Лондона.

Якщо ваша дитина ще навчається у середній школі, ми надаємо чудову можливість вже сьогодні відчути себе студентом британського університету та познайомитися з Лондоном. Ви можете відправити дитину в групову поїздку Під патронатом королеви: пізнаємо Лондон, що проходить на базі Royal Russell School, однієї з кращих шкіл-пансіонів Великої Британії, або обрати іншу канікулярну програму в Лондоні.

Детальніше про університети, школи та групові поїздки до Великобританії дізнавайтеся у фахівців DEC education за номером: 0 800 30 44 33 або залишайте онлайн-запит.

ОНЛАЙН ЗАПИТ

Назад