Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів

13.03.2018
Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 4

У березні 2018 року київський офіс компанії DEC education відвідають представники зарубіжних престижних навчальних закладів, які презентуватимуть свої навчальні програми на бакалаврат, магістратуру, а також підготовчі програми і можливості вступу до шкіл-пансіонів та коледжів світу. Запрошуємо вас приєднатися до обговорення: на особистій зустрічі ви у невимушеній атмосфері із допомогою наших експертів з середньої, вищої освіти та мовних курсів за кордоном зможете поспілкуватися на тему навчання у Великобританії, Європі, Канаді або США, знайти відповідну програму та спланувати для себе шлях до освіти за кордоном!

Ознайомитися з розкладом зустрічей на березень можна нижче. Ми будемо тримати вас в курсі щодо зустрічей на наступні місяці.

Онлайн-запит

Що ви отримаєте від особистої зустрічі з представником іноземного вищого навчального закладу:

  • можливість поставити будь-яке запитання щодо вступу до навчального закладу і отримати докладну відповідь при особистому спілкуванні
  • вислухати враження та історії з особистого досвіду людини, яка живе в місті, працює в школі чи виші, де в майбутньому буде вчитися ваша дитина
  • дізнатися про приклади працевлаштування після випуску з навчального закладу, що вас цікавить
  • виділити 1 годину свого часу на зустріч і ефективного вкласти цей час у майбутнє своєї дитини.

Заплановані зустрічі на березень 2018:

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 5

15 березня о 16:00

Країна: Великобританія

Навчальний заклад: Newcastle University London, INTO

Представник: Jonathon Greenhow (менеджер із закордонного рекрутингу)

INTO в рамках співпраці з університетом Newcastle пропонує іноземним студентам підготовчі програми для вступу на бакалаврат і магістратуру. Університет Newcastle займає 23 місце в національному рейтингу Sunday Times Good University Guide і входить до групи елітних університетів Великобританії Russell Group. Крім академічних рейтингів, університет також входить до списку 20 кращих університетів Британії за рівнем працевлаштування випускників. У рамках академічного обміну та науково-дослідницької діяльності університет співпрацює з 250 вищими навчальними закладами та 400 організацій в різних країнах світу.

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 6

16 березня о 11:00

Країна: міжнародна мережа мовних центрів (Британія, Канада, США)

Навчальний заклад: Embassy English

Представник: Natalia Nosova (регіональний менеджер регіону Центральної Азії та Балтики)

Мовні центри Embassy English пропонують курси загальної англійської, курси для підготовки до бізнес-відряджень і складання міжнародних мовних іспитів, ділової англійської, англійської в дії для дітей та програми University Pathway для вступу до топ-університетів Нью-Йорку, Сан-Франциско, Торонто, Лондону, Кембриджу, Брайтону, багатьох інших міст світу і навіть до вишів Нової Зеландії та Австралії. Embassy English пишається своєю 5-разовою перемогою в конкурсі ST Star Awards за результатами голосування партнерів та фахівців галузі міжнародної освіти.

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 7

19 березня о 11:00

Країна: міжнародна мережа мовних центрів (Британія, Канада)

Навчальний заклад: Oxford International

Представник: Daria Starikova (регіональний менеджер з продажу University Pathways, Academic GRU)

Oxford International Education Group (OIEG) — один з найбільших освітніх провайдерів, що нараховує більше 20 центрів у Великобританії, США і Канаді, де студенти різного віку з різних країн світу вивчають і вдосконалюють англійську мову. Сьогодні більше 12 тисяч студентів щорічно проходить навчання у центрах OIEG, що дозволяє говорити про те, що провайдер є провідним гравцем у цій сфері. Студенти вивчають мову і знайомляться з різними культурами, заводять нових друзів, отримують досвід навчання і самостійного життя за кордоном, захоплююче та пізнавально проводять час.

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 8

20 березня о 11:00

Країна: Великобританія

Навчальний заклад: MPW Schools

Представник: Betty Dagistan (Директор із закордонного рекрутингу студентів)

MPW Group було засновано в Лондоні у 1973 році трьома випускниками Кембриджського університету. З тих пір ця група шкіл - один з найбільш шанованих незалежних брендів у Британії. До групи входять три навчальні заклади: у Бірмінгемі, Лондоні та Кембриджі, які надають навчання високої якості в різних, але привабливих і престижних локаціях і кампусах країни.

MPW щорічно випускає більше 1,100 студентів, з них 2/3 - британці, 1/3 - міжнародні студенти. Результати у шкіл дуже високі: 35% результатів випускників MPW - з оцінками на рівні A * / A (середній рівень по Британії - 26%).

Як потрапити на зустріч?

Березневі зустрічі з представниками зарубіжних шкіл та університетів. Фото - 9Записатися можна за номером 0 800 30 44 33 или 0678261330 керівника відділу по роботі з закордонними партнерами, Аліни Коваль. Звертаємо увагу, що наші експерти можуть надати додаткову консультацію зі вступу за кордон і скласти детальну персональну стратегію вступу. Записатися на консультацію і відвідати наш офіс за адресою бул. Лесі Українки, 23б можна у будь-який зручний час. Чекаємо на вас у березні в гості!

Онлайн-запит

Назад