Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Партнерство EC з National Geographic Learning

03.03.2020
Партнерство EC з National Geographic Learning. Фото - 4

З радістю повідомляємо, що наш партнер EC English Language Centres почав співпрацю з National Geographic Learning.

Це важливий крок для нас і наших партнерів, адже National Geographic Learning - світовий лідер з навчання мови і вони, так само як і ми, поділяють ідеї сучасної освіти, засновані на практичних знаннях і навичках.

Їхній інноваційний підхід і гарно оформлені матеріали значно покращують навчання студентів і готують їх до використання знань в контексті реального життя.

Одна із спільних цілей EC English Language Centres і National Geographic Learning - дати можливість студентам досліджувати світ під час навчання, не готуватися до життя "в майбутньому", а проживати його зараз.  Тому так важливо, щоб вони впізнавали себе і свої повсякденні ситуації на сторінках підручників.

Ми переконалися, що матеріали NGL допомагають розвивати критичне і креативне мислення, завзятість, повагу до інших культур, вміння вирішувати проблеми і працювати в команді

Партнерство EC з National Geographic Learning. Фото - 5

"EC та NGL прагнуть бути змінами, які ми хочемо бачити у світі і ми раді співпрацювати з ними. Наші матеріали пройшли через інтенсивний процес розробки і є результатом років викладання, дослідження класів та відгуків користувачів, а також надають студентам унікальне, потужне та ефективне наповнення курсу. "

Шарлот Елліс

Керуюча стратегічним маркетингом,
National Geographic Learning

Партнерство EC з National Geographic Learning. Фото - 6

"NGL не просто надають чудові матеріали, вони працюють з нами більше як партнери, аніж постачальники.  Вони забезпечують навчання та підтримку наших шкіл та ми працюємо над ідеями для подальшого розвитку. Цей взаємозв'язок дозволяє нам надавати студентам передові матеріали, які допомагають їм знайти свій голос."

Джиліан Девідсон

Керівниця навчальної частини для груп,
EC English 

 

Віримо, що партнерство засноване на спільних цілях, допоможе нам усім разом виростити покоління, якому ми довіримо майбутнє.

Назад