Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Нова літня програма футбольного табору Nike у партнерстві з ФК «Челсі»

16.11.2018
Нова літня програма футбольного табору Nike у партнерстві з ФК «Челсі». Фото - 4

Футбольний табір Nike спільно з провідним футбольним клубом англійської Прем'єр-ліги «Челсі» запускають нову програму літнього табору у 2019 році.

Футбольні табори Nike спільно з клубом «Челсі» пропонують підліткам у віці від 10 до 17 років унікальний шанс відчути себе професійними футболістами, тренуючись, граючи у футбол і вивчаючи англійську мову в рамках програми літнього футбольного табору на базі приватної школи Charterhouse недалеко від Лондона.

Школа Charterhouse School – один із провідних приватних навчальних закладів Великобританії. Тут юних футболістів тренуватимуть за програмою Chelsea FC Foundation. Крім футбольних тренувань, студенти за бажанням зможуть підтягти знання англійської, займаючись із кваліфікованими викладачами.

Юні футболісти тренуватимуться на стадіоні тренувального центру Кобхем, будуть грати у футбол проти інших команд футбольного клубу «Челсі», брати участь у майстер-класах, які проведуть запрошені гості та експерти знаменитого футбольного клубу.

Діти відвідають домашній стадіон футбольного клубу «Стемфорд Брідж», де дізнаються історію успіху «Челсі». На «Стемфорд Брідж» відбудеться церемонія закриття табору з врученням призів і надихаючою промовою запрошеного спікера. В доповнення до основної програми по певних тижнях також проходитиме програма підготовки голкіперів.

Крім тренувань і занять із англійської, програма річного футбольного табору включає в себе: повний пансіон у школі Charterhouse, екскурсійні тури і поїздки в знамениті футбольні локації, тренування в тренувальному комплексі «Челсі». На завершення кожен футболіст отримає розроблений для нього індивідуальний план тренувань, які підлітки зможуть продовжити, повернувшись додому.

Зв'яжіться з експертом DEC education щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

онлайн запит

Назад