Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Нові літні програми з лідерства та програмування для дітей 13 - 16 років в Оксфорді

27.03.2019
Нові літні програми з лідерства та програмування для дітей 13 - 16 років в Оксфорді. Фото - 4

Summer Boarding Courses (SBC), британська мережа літніх мовних шкіл для дітей, і DEC education запрошують на нові програми - SBC Coding і Global Young Leaders. Подаруйте дитині можливість розвинути сучасні навички, необхідні для подальшого навчання і кар'єри!

Програма SBC Coding

Студенти цього курсу отримають навички і досвід роботи з мовами програмування Python і JavaScript - основою, на якій стоїть весь цифровий світ, в який ми занурюємося щодня.

Учасники програми будуть працювати над створенням і написанням коду гри або програми, що далі буде випущена в магазині додатків. Оскільки багато мов кодування схожі за своєю логікою і структурою, студенти, які вивчають Python, скоро зможуть перейти до мов кодування C ++ і C - основних мов кодування, які використовуються при розробці ігор.

Для участі у програмі не потрібна наявність досвіду і знань з програмування.

Програма Global Young Leaders

Програма для підлітків, що допомагає розвинути навички лідерства, необхідні для майбутньої кар'єри, навчає поведінковим стратегіям, що притаманні сучасним лідерам у політиці, бізнесі, громадській діяльності і т.д.

Студенти працюватимуть над спільними проектами, аналізом і способами вирішення конфліктів, навчатимуться знаходити компроміс і порозуміння між різними культурами. Закріплювати знання учасники програми будуть на практиці - під час захисту проектів, публічних виступів і обговорень у ході курсу.

Програми проходять на базі школи SBC Headington Oxford

Headington Oxford - літня школа для студентів 13 - 16 років, розташована за декілька хвилин від центру Оксфорду. Це ідеальний навчальний заклад для студентів-підлітків. Літня школа поєднує спеціально розроблену соціальну програму і уроки в рамках курсів General English, Summer Study, SBC Coding та Global Young Leaders.

Зацікавилися програмами SBC? Звертайтеся до наших консультантів за детальною інформацією - ми підберемо для вас ідеальний варіант на літні канікули.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад