Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Освітні сніданки у Києві та Харкові

16.02.2018
Освітні сніданки у Києві та Харкові. Фото - 4

1 та 2 березня Київ і Харків відвідає головний регіональний менеджер швейцарського освітнього концерну Swiss Education Group (SEG), Горан Йорданов, щоб розповісти, як освіта може стати першою сходинкою до сімейних та індивідуальних проектів або високої керуючої позиції. Ви дізнаєтеся, як дитина зможе розвинути ділові якості та з 1 курсу отримувати пропозиції від таких гігантів ринку, як Emirates, Hublot, Hilton, Disney, The Ritz-Carlton та інших відомих корпорацій.

Разом з Гораном до Києва і Харкова відправляться експерти міжнародної освітньої компанії DEC education з вищої освіти за кордоном, які допоможуть уникнути стереотипів про швейцарську освіту, розкажуть про особливості практичного підходу до навчання в університетах Швейцарії, чому практика під час навчання бізнесу - ключовий елемент, та як проявити себе під час навчання, щоб на вас звернули увагу роботодавці. На гостей сніданків чекає спілкування з випускницею швейцарського університету.

Дата сніданку: 1 та 2 березня 2018 року
Час: 10:00 - 12:00. Реєстрація починається о 9:30.
Місце: Київ, ресторан "Прага". Адреса: проспект Академіка Глушкова, 1. / Харків, Nikas Restaurant, вул. Університетська, 2.
Захід закритого характеру, розрахований не більше, ніж на 20 чоловік, тому радимо реєструватися заздалегідь. Вхід на захід - за 1 людину 200 грн (у вартість входить сніданок і напої). Оплата - на місці, в ресторані.

У програмі освітнього сніданку:

  • Швейцарія очима українця. Семінар від експерта компанії DEC education, керівника відділу вищої освіти за кордоном, Олени Сафронової. Розповімо про те, які стереотипи про швейцарську освіту та проживання в цій країні існують, як їх уникнути, як обрати найкращий зі швейцарських вищих навчальних закладів за вашим профілем, і пояснимо топ-5 причин, чому Швейцарія - топ-країна для отримання практичної освіти (тільки у Києві).
  • Все про освіту в Швейцарії. Семінар від фахівця відділу вищої освіти, Ірини Міхаль, про особливості практичного підходу до навчання в університетах Швейцарії, чому практика під час навчання бізнесу - ключовий елемент, і як проявити себе під час навчання, щоб на вас звернули увагу роботодавці. Даємо відповідь на запитання, навіщо важливо зробити інвестицію в успішне майбутнє вашої дитини.
  • Швейцарська якість зі Swiss Education Group. Презентація Горана Йорданова, старшого регіонального менеджера концерну SEG, про переваги навчання та кар'єрні можливості випускників, а також про спільні проекти Swiss Education Group із Hublot та Marriott. Ви дізнаєтеся, куди працевлаштовуються українські студенти у Швейцарії.
  • Особистий досвід випускниці швейцарського університету. Спілкування з випускницею IHTTI School of Hotel Management, Євгенією Максименко, про її навчання, успіхи та досягнення. Євгенія зараз є співвласником ресторану "Le Comora" в Одесі.

Обов'язкова попередня реєстрація на сніданок! Вхід на захід платний, 200 грн з людини (оплата на місці).

детальніше про сніданок у києві

детальніше про сніданок у харкові

Назад