Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Навчання та можливості в Канаді

19.11.2021
Навчання та можливості в Канаді. Фото - 4

Канада – одна з найкращих країн для життя у світі, завдяки стабільній економіці, розвиненому суспільству, першокласній інфраструктурі міст та приголомшливій природі.

Зробіть перший крок до канадської освіти разом з DEC education!

Запрошуємо вас на зустріч у Києві з представником Niagara College Toronto, імміграційним консультантом та експертом DEC education.

Коли: 24 листопада о 17:00-19:00

Де: м. Київ, вул. Московська, 8 (Creative State of Arsenal)

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Зареєструватися

Niagara College Toronto (NCT) – це кампус одного з найбільших державних вищих навчальних закладів Канади – Niagara College of Applied Arts and Technologies. Основна спеціалізація коледжу Ніагари – готельний, ресторанний бізнес та туризм. За цим напрямком Niagara College Toronto співпрацює з великими підприємствами в регіоні та успішно забезпечує ринок праці своїми фахівцями.

Наша зустріч – це чудова можливість у неформальній обстановці, поспілкуватись з представником коледжу, дізнатися більше про умови та критерії вступу, про спеціальні пропозиції, побут та послуги кампуса, навчання і можливості в Канаді, а також поставити всі свої питання імміграційному консультанту стосовно критеріїв та умов імміграції до країни.

І все це у неймовірно крутому креативному просторі на Арсенальній!

Важливо: Зустріч проходить з урахуванням всіх Covid-обмежень, тому прохання під час візиту знаходитися у масці, а також мати при собі сертифікат про вакцинацію (одна доза чи дві) або результат експрес-тесту (дія 72 години).

На території Creative State of Arsenal ви маєте змогу зробити експрес-тест. Вартість 150 грн

Приєднатися

Назад