Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Осінні канікули у Великобританії

09.08.2017
Осінні канікули у Великобританії. Фото - 4

DEC education проводить набір в групову поїздку до Англії на осінніх канікулах. Це двотижнева поїздка з 29 жовтня по 11 листопада 2017 року. Запрошуємо хлопців від 7 до 17 років.

Куди їдемо?

Студенти відправляться в місто Ексетер, графства Девон. Він має унікальне розташування: в 2 годинах їзди від Лондона і всього в 20 хвилинах їзди від моря. Клімат в цій частині країни завжди теплий і сонячний, тому спостерігати похмурі дощові пейзажі точно не доведеться.

Навчальна програма

Перед стартом навчання діти проходять тестування, щоб визначити рівень мови. Далі дітей розподіляють по групах. Навчання проходить в невеликих інтернаціональних групах від 4 до 14 осіб. Інтенсивність занять до 15 годин на тиждень. Уроки проходять дуже динамічно, діти постійно чимось зайняті і захоплені. В кінці курсу проводиться підсумкове тестування, видається сертифікат про проходження курсу і звіт про успішність.

Осінні канікули у Великобританії. Фото - 5

Як будемо відпочивати?

Після занять студенти відвідують екскурсії. У щотижневу програму входять 2 екскурсії на весь день або 1 виїзна + 2 екскурсії в другій половині дня по Ексетер і навколишніх містах. Також їх чекають спортивні, навчально-розважальні заходи та тематичні вечори.

У вихідні дні діти відправляються в поїздки повного дня легендарними місцями Англії: Лондон, Бат, Плімут, Корнуолл, Солсбері, Стоунхендж, Брістоль та ін.

Проживання і харчування

Студенти проживатимуть у приймаючих англійських сім'ях. Діти розміщуються в сім'ях, з якими школа працює багато років. У кімнатах живуть діти з різних країн. Проживання в сім'ї - це відмінна можливість подолати мовний бар'єр, а також пожити життям англійця і побачити культуру, традиції і побут британців зсередини. Школярі живуть не далі 3 км від школи і завжди по маршруту шкільного автобуса (входить у вартість путівки для осіб молодше 11 років; діти старшого віку ходять на заняття пішки).

Осінні канікули у Великобританії. Фото - 6

Про школу

Globe English Centre — сімейна англійська мовна школа, заснована в 1978 році в Ексетері. Школа відкрита протягом року і пропонує різні програми для дорослих і дітей.

Дорослі та діти вчаться в роздільних центрах, які займають історичну будівлю XIX століття, що виходить вікнами на долину р. Екс. Оснащення школи відповідає найсучаснішим вимогам: навчальні і лінгафонні аудиторії, центр самостійної підготовки, комп'ютерний клас з доступом в інтернет, аудіо-, відео- і ТВ-обладнання в класах, бібліотека. Для зручності студентів обладнані кухні-їдальні, в яких можна перекусити між заняттями. У центральному залі учні можуть пограти в більярд, настільний футбол і пінг-понг.

Вартість: для дітей від 7 до 10 років - $ 2950, для дітей від 11 до 17 років - $ 2800.

Крайній термін подачі заявок: 20 вересня (для осіб без чинної візи)..

Детальна інформація та бронювання за тел .: (044) 390- 76- 24

Перейти до опису >>>

Назад