Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Скасування масових освітніх заходів DEC згідно рішення КМДА

11.03.2020
Скасування масових освітніх заходів DEC згідно рішення КМДА. Фото - 4

Згідно рішення засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» від 11.03.2020 (витяг наведено нижче), та з метою забезпечення безпеки для наших клієнтів, співробітників і партнерів ми скасовуємо проведення заходу 22.03.20 (DEC Spring Expo).

Офіс DEC education продовжує працювати у звичному режимі. Ми дотримуємося всіх рекомендацій МОЗ і ВООЗ щодо заходів профілактики та дезінфекції.

Тож ви можете завітати до нас за індивідуальною консультацією й отримати вичерпну інформацію про навчання за кордоном від наших експертів. 

Ми слідкуємо за ситуацією і будемо повідомляти вам важливі новини, а також проінформуємо додатково про відновлення наших освітніх заходів.

 

Дякуємо за розуміння. Бережіть себе.

Витяг із тексту рішення:

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ввести обмежувальні заходи на території міста Києва з 00 год.00хв. 12.03.2020 до 31.03.2020 року, а саме:

- призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва;

- призупинити освітній процес у вищих навчальних закладах;

- обмежити проведення спортивних заходів на території м.Києва;

- призупинити роботу театрів, кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, тощо;

- призупинити роботу розважальних центрів;

- призупинити роботу розважальних зон в шопінг молах;

- забезпечити обмеження проведення масових заходів на території м.Києва (більше 60 осіб), до участі в заходах допускати лише осіб , які пройшли термометрію;

- забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Києва з ознаками інфекційного захворювання.

Назад