Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!

27.04.2018
Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 4

Відпочинок варто поєднувати з користю для вивчення мови. Це особливо актуально для людей, які захоплюються кар'єрою: бізнесменів, топ-менеджерів, управлінців, СЕО, власників бізнесу і всіх, у кого не вистачає часу займатися підвищенням мовного рівня під час роботи, а поточних знань все ж не вистачає для успішного ведення справ.

Впізнаєте себе? Тоді ми раді запросити вас спробувати мовні поїздки з акцентом на бізнес-цілі. Ви навчитеся вести ділові переговори, листування, презентувати продукт іноземною мовою, спробуєте працювати в команді з багатонаціональним складом, заведете корисні знайомства і подолаєте мовний бар'єр. Поїздки можуть бути різної тривалості, починаючи від одного тижня – цього буває достатньо для прориву у вивченні мови.

Експерти DEC education допоможуть з вибором мовного центру, подачею документів і оформленням візи. Ми запропонуємо вам економ-варіанти від € 550 (з проживанням і навчанням) або елітні програми   від € 1700 (тільки навчання, без проживання). Чекаємо вас на консультації!

Записатися на консультацію

Переваги мовних бізнес-курсів за кордоном

 • На вибір пропонуються програми англійської, французької, німецької, іспанської, італійської, португальської, арабської, китайської, японської мов у Великобританії, США, Канаді, Франції, Німеччині та інших країнах Європи.
 • Навчання в міні-групах із індивідуальним підходом до кожного студента – це найважливіше, адже вся увага викладача приділяється невеликій кількості людей – у середньому в групі займається 5 студентів.
 • Викладачі повністю пишуть навчальний план під студента. Студент має право сам вибрати напрямок, в якому хоче розвивати мовні навички, наприклад, зробити акцент на розмовній мові. Ви заповнюєте анкету, з вами проводиться зустріч, де визначається головна мета навчального курсу, підбираються підручники і додаткові заходи.
 • Заняття охоплюють усі мовні сфери: фонетику, лексику, граматику, постановку голосу та мовлення, виправлення нюансів вимови, аудіювання, читання, письмо, говоріння.
 • Студенти вчаться виступати перед аудиторією, вести переговори, розвивають навички роботи в команді, пробують себе в дослідженнях, дискутують і роблять презентації проектів.
 • Кожен урок приносить нові знання зі світової історії та історії країни, де ви навчаєтеся, культури цієї країни, економіки, соціології тощо.
 • Існують програми, повністю побудовані на вивченні іноземної мови у сфері певної професії. Наприклад, «англійська + юриспруденція», «англійська + фінанси», «англійська + бізнес-адміністрування». Студент вивчає термінологію, вчиться грамотно вести бізнес-листування, вивчає технології і методики певної спеціальності, складає звіти і презентації по темі.
 • Індивідуальні уроки проводяться у стилі справжнього профільного тренінгу. Мовні центри дають можливість вивчати мову і додатково розвиватися у сфері авіації, журналістики, мистецтва і т. д.
 • Заняття проходять виключно в комфортабельних умовах, у старовинних будівлях і особняках, що дозволяють перейнятися атмосферою і культурою країни проживання. Деякі з корпусів мовних центрів зараховані до світової спадщини ЮНЕСКО.
 • Навчальні центри знаходяться в пішій доступності від усіх головних визначних пам'яток міст. Так, наприклад, якщо ви навчатимитеся в Лондоні, то зможете щодня гуляти по Трафальгарській площі, Ковент-Гардену і Лестер-Скверу.
 • Доступне проживання у гостьових сім'ях, при цьому студент сам вибирає, яким буде спілкування з приймаючою стороною – незалежним, коли сім'я не нав'язує спілкування, або інклюзивним, із повним зануренням.
 • Головне – нетворкінг! Мовні курси для управлінців, менеджерів і власників бізнесу відвідують співробітники світових корпорацій – наприклад, Ernst & Young, Ferrari, IKEA, Siemens, UBS, L'Oreal, Heineken, Philips, Toyota, Boeing Company, BMW, DHL, Disneyland та ін. У вас є чудова можливість поспілкуватися і зав'язати корисні знайомства з професіоналами з усіх куточків світу.

Відмінною особливістю курсів за кордоном є те, що практично всі вони цілорічні, і ви можете підібрати собі програму в будь-який сезон 2018/2019.

Міжнародна освітня компанія DEC education співпрацює з перевіреними мовними школами та центрами, і ми пропонуємо вам відправитися на такі бізнес-програми:

CERAN, Бельгія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 5

CERAN – це міжнародна організація, яка пропонує курси 11 мов у 3 європейських країнах. До її складу сьогодні входять 5 центрів, розташованих у Бельгії, Франції і Великобританії. CERAN приділяє особливу увагу програмам, розрахованим на ділових людей, яким необхідно удосконалити рівень володіння іноземною мовою в стислі терміни. Бізнес-курси тут викладаються в серці Арденн, місті Спа (138 км від Брюсселя). При цьому студент може вибирати інтенсивність курсу, а також його тип – індивідуальний, груповий, міні-груповий і змішаний (індивідуальний + груповий). CERAN також пропонує інтенсив для поліпшення розмовної мови і супроводжує кожного учня персональним тьютором.

Inlingua Cheltenham, Великобританія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 6

Маючи у своєму розпорядженні 345 мовних центрів у 44 країнах світу, компанія Inlingua є одним із найбільших освітніх провайдерів. Щорічно її курси відвідують тисячі фізичних осіб, корпорацій і державних структур. Inlingua Cheltenham – мовна школа, розташована у курортному місті Челтнем, графстві Глостершир, Центральна Великобританія. Школа дає можливість студенту поєднувати вивчення бізнес-англійської та загальної англійської, пропонує індивідуальні заняття з підвищенням не тільки мовних, але й професійних навичок, розробляє унікальний план навчання для кожного, а також навчає студентів на реальних кейсах. Заняття проходять у стилі справжніх бізнес-мітингів.

MLS International College, Великобританія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 7

MLS International – приватна мовна школа в Борнмуті, яка з 1987 року проводить загальні та спеціалізовані курси англійської мови. Щорічно програми компанії відвідують понад 1000 студентів з усього світу. Курси MLS призначені для осіб, які працюють у сфері бізнесу. Компанія співпрацює з багатьма університетами, приватними та урядовими організаціями, авіаційними підприємствами, а також організовує програми підвищення професійної кваліфікації. MLS – одна з небагатьох приватних мовних шкіл, яка отримала акредитацію на проведення освітніх програм у сфері бізнесу на університетському рівні, до того ж на одному рівні з Британською радою. Ця школа дає змогу студентам верстати навчальний план і розклад під свої потреби. Тут займаються з мовним рівнем не нижче Intermediate, є групи Upper-Intermediate / Advanced.

Cambridge Law Studio, Великобританія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 8

Ця мовна школа, що розташована в Кембриджі, діє при коледжі Кембріджського університету. Вона є членом International Division of the Law Society of England and Walesі, має акредитацію Accreditation Service for International Colleges. Це єдиний заклад у Британії, який пропонує поглиблене вивчення англійської мови в юриспруденції. У школі займаються юристи таких компаній, як Sony Ericsson і Daimler Chrysler. Пропонується звичайний та інтенсивний курс із навчанням виключно по темах, пов'язаних зі світовим правом. Компанія також пропонує чудову екскурсійну програму по кращих туристичних місцях Англії.

Living Learning English, Великобританія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 9

Компанія Living Learning English (LLE) спеціалізується на наданні індивідуально складених інтенсивних курсів англійської мови вдома у викладача. Це одна з програм, яка стає популярнішою серед іноземних студентів. Її особливістю є те, що студенти протягом курсу проживають у будинку викладача, з яким і займаються англійською мовою. Для бізнес-цілей доступно як проживання в будинку, так і в резиденції, а також опції індивідуальних занять, парних занять і занять у міні-групах. Тут представлений широкий вибір вузькоспеціалізованих тематик: медицина, туризм, нерухомість, маркетинг, продажі, переговори, медіа, культура, авіація, військова тематика, інжиніринг, техніка, HR, фінанси, бізнес, банківська справа і т. д.

Regent Language Training, Великобританія

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 10

Regent працює на ринку закордонної освіти з 1964 року і пропонує різні програми з вивчення англійської мови в шести містах Великобританії – Борнмуті, Брайтоні, Кембриджі, Лондоні, Оксфорді та Единбурзі. На сьогоднішній день це один із провідних освітніх провайдерів Сполученого Королівства. Всі школи компанії відрізняються високою якістю та ефективністю викладання, насиченою позакласною програмою і висококваліфікованим персоналом. Бізнес-курси Regent базуються на міні-групах до 6 осіб, які вивчають граматику, вокабуляр, лексику, ідіоми для ведення переговорів і комфортного спілкування англійською мовою. Всі вправи на уроках пов'язані з бізнес-тематикою і спрямовані на розвиток усного мовлення.

OISE, Великобританія, США, Європа

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 11

OISE – це мовний провайдер зі школами в Оксфорді, Кембриджі, Брістолі, Лондоні, Бостоні та інших містах світу, який вважає своєю місією не тільки навчання англійській мові, але також і розвиток професійних та особистісних якостей людини. Провайдер пропонує цікаві формати курсів – Тьюториал (індивідуальні заняття з тьютором), Кваторіал (максимум 4 особи на клас) і Окторіал (8 осіб у класі) з можливістю внесення змін до програми в залежності від потреб кожного студента. Заняття тут охоплюють не тільки вивчення мови і вміння вести переговори, але також і постановку правильної вимови, дослідження, вирішення проблем у сфері бізнесу, кейси.

St Giles International, Великобританія, США, Канада

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 12

З моменту заснування першої мовної школи St Giles в Сохо (Лондон) у 1955 році компанія перетворилася на велику міжнародну мережу з 10 навчальними центрами у Великобританії, США, Канаді та Бразилії. Бездоганну репутацію школи St Giles International завоювали завдяки високій якості викладання, кваліфікованому педагогічному складу, різноманітності навчальних програм і варіантів розміщення. Щорічно навчальні центри компанії приймають до 12 тисяч студентів з понад 100 країн. Для людей, які займаються бізнесом, пропонується Платинум-курс із урахуванням індивідуальних побажань. Студент сам вибирає локацію навчання і обговорює свою навчальну програму.

Oxford International (EUROCENTRES), США і Канада

Відправляйтеся вивчати мову з користю для своєї кар’єри і бізнесу у 2018/2019 році!. Фото - 13

Вже протягом 23 років Oxford International організовує та проводить курси, програми та літні школи з вивчення англійської мови. Вважається одним із кращих провайдерів мовних програм у світі. Для дорослих студентів провайдер пропонує послуги шкіл, які працюють цілий рік. Для бізнес-цілей пропонується Преміум-курс, який включає в себе програми на вибір – загальна англійська, інтенсив, індивідуальні заняття, заняття зі спеціальним нахилом. Курс розрахований на розвиток бізнес-англійської, з нахилом у сферу бізнесу та економіки, з елементами ринкового аналізу та успішного приватного підприємництва. На уроках вивчаються такі теми, як дослідження і розвиток ринків, брендинг, маркетинг, SWOT-аналіз та конкурентний аналіз.

Обирайте програму, щоб підвищити свої знання іноземної мови і принести користь своїй кар'єрі та бізнесу. Наші експерти відділу мовних курсів з радістю допоможуть підібрати вам потрібний курс, країну і визначитися з датою поїздки.

Онлайн-запит

Назад