Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

ПІДГОТОВКА ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ — запорука гарантованого вступу!

23.12.2022
ПІДГОТОВКА ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ — запорука гарантованого вступу! . Фото - 4

Розповідаємо про найпрестижніші та найсильніші програми підготовки до вступу на базі університетів від освітнього концерну ONCAMPUS.

ONCAMPUS – освітній концерн з підготовчими центрами в Європі, Великій Британії та США, який входить до складу Cambridge Education Group. 

Навчальні програми ONCAMPUS вважаються одними з “найсильніших” програм підготовки до вступу в університети, а також одними з найпрестижніших та затребуваних у всьому світі. Якість програм ONCAMPUS підтверджено The Quality Assurance Agency for Higher Education (QAA). Випускники ONCAMPUS досягають високих результатів і вступають до топових університетів Європи, Великої Британії та США. 

Мета підготовчих програм ONCAMPUS — підтягнути мову, академічні знання та підготувати абітурієнтів до гарантованого вступу в університет мрії. 

Головна перевага — розташування освітніх центрів безпосередньо на території кампусів університетів-партнерів. Завдяки чому студенти з першого дня навчання повноцінно занурюються в атмосферу університету: стають частиною студентської спільноти, швидко та комфортно адаптуються до навчання та самостійного життя в новій країні. 

Навчаючись в центрах ONCAMPUS ви отримаєте:

  • навчання на базі саме того університету, до якого планує вступати;
  • підтримку спеціалістів ONCAMPUS на всіх етапах — від підбору університету до пошуку житла та комфортної адаптації на новому місці;
  • доступ до всіх університетських ресурсів: наукових лабораторій, творчих майстерень, бібліотек, спортзалів;
  • ефективну академічну, мовну та культурну інтеграцію у новій країні;
  • повноцінну участь в університетській спільноті, що дозволить вам швидко адаптуватися до нової системи освіти та познайомитись з новими друзями.
  • ГАРАНТОВАНЕ ЗАРАХУВАННЯ ДО УНІВЕРСИТЕТУ!

Переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше про навчальні програми від освітнього концерну ONCAMPUS: https://dec-edu.com/projects/pidgotovka-do-vishchoji-osviti-vid-osvitnogo-centru-oncampus

Назад