Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів

22.07.2019
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 4

Бірмінгем є другим за величиною містом Великобританії, великим промисловим вузлом країни. Тут знаходиться 5 вишів. Місто має різноманітну та багатонаціональну культуру і є найбільш космополітичним у Британії – великий плюс для іноземних студентів. За останні 10 років Бірмінгем дуже змінився, і тепер це не лише промислове місто, а й культурний хаб, який приваблює сотні молодих людей з різних країн.  

Бірмінгем отримав назву «міста 1001 ремесла», оскільки з кінця XVIII століття тут розвивалися машинобудування, металообробка, кольорова металургія, хімічна, харчова, військова та інші галузі промисловості. Саме тут була заснована перша у світі фабрика для певної галузі виробництва, винайдене газове освітлення, дистиляція кисню та розпочате масове виробництво парових машин. З тих часів Бірмінгем виріс у крупну промислову агломерацію. Сьогодні це місто досі проходить трансформацію, тільки тепер – культурну та освітню.

За останнє десятиліття в місті відбувся ряд культурних ініціатив, які змінили Бірмінгем до невпізнанності. Тут виріс дивовижний Міжнародний палац з’їздів, велична концертна зала, в якій оселилися Національний королівський балет та Симфонічний оркестр, залізнична станція Бірмінгем Нью-Стріт перетворена на великий центр розваг та торгівлі. Крім того в місті діє чудовий Репертуарний театр Бірмінгему, одна з найбільших у Європі публічних бібліотек, численні галереї та музеї. Місто вражає поєднанням старовинної архітектури та модернових будівель найрізноманітніших форм.  

Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 5
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 6
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 7

Важливі факти про Бірмінгем

  • Бірмінгем – наймолодше місто Європи – 40% населення має вік до 25 років
  • В місті є 5 вишів: University of Birmingham, Aston University, Birmingham City University, University College of Birmingham, Newman University College
  • Від Бірмінгема до Лондона всього 90 хвилин потягом, а 90% решти територію Великобританії – за 4 години від Бірмінгема
  • Бірмінгем – найзеленіше місто Великобританії (незважаючи на статус промислової агломерації!). Тут понад 600 парків
  • За добу Бірмінгем відвідує 1 115 туристів – це більше, ніж в Оксфорді (586) та Кембриджі (498) разом
  • Торгівельний центр Булрінг – одне з найбільших місць торгівлі в Європі ще з XII століття (тепер воно, звісно, має сучасний вигляд та інфраструктуру)
  • В Бірмінгемі є 5 ресторанів з Мішленівськими зірками – найбільша кількість закладів такого рівня в країні, не враховуючи Лондон
  • 56 км – загальна протяжність каналів Бірмінгема, що більше, ніж у Венеції
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 8
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 9
Чому варто вчитися в Бірмінгемі: одне з найбільших культурно-промислових міст Британії запрошує студентів. Фото - 10

DEC рекомендує: навчальні заклади Бірмінгема, до яких вже вступили наші клієнти

Abbey DLD College – коледж, який приймає іноземних студентів віком від 14 років на програми GCSE, A-level, University Foundation, аби потім вони стали студентами кращих британських вишів, таких як Бірмінгемський та Астонський університети, Оксфорд, Кембридж та інші.

Mander Portman Woodward – ще один коледж, який готує дітей віком від 14 років до престижних британських вишів. Програми, які пропонує коледж для іноземних учнів: A-Level, GCSE, Foundation. Коледж має 3 кампуси – в Лондоні, Кембриджі та Бірмінгемі.

Birmingham City University International College (BCUIC) – міжнародний коледж при Бірмінгемському університеті. Пропонує програми підготовки до університету (Foundation і Undergraduate pathway), Pre-Master’s, бакалавріат та магістратуру за різними напрямками, а також можливість пройти програму Navitas University Pathway та вступити до одного з 9 топових британських вишів без стандартного року підготовки.  

Якщо вас зацікавило життя та навчання в одному з провідних міст Великобританії, звертайтеся до експертів DEC. Ми з радістю підберемо для вас чи вашої дитини коледж і виш у Бірмінгемі, порадимо програму та допоможемо зі вступом.

Консультант з питань середньої та вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад