Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Подаруй літо дитині на Новий рік!

28.11.2018
Подаруй літо дитині на Новий рік!. Фото - 4

Кращий новорічний подарунок – літо у таборі Bucksmore Education.

Тільки до 31 грудня і тільки для клієнтів DEC education на літні програми в таборах Bucksmore Education діє знижка 10%.

Якщо ви ще не визначилися, який подарунок зробити своїй дитині на Новий рік, пропонуємо вам подарувати їй поїздку в один із престижних мовних літніх таборів Bucksmore Education. До 31 грудня у вас є можливість забронювати участь в одній із літніх програм Bucksmore Education на базі коледжів в Оксфорді, Кембриджі, Лондоні, Пенсильванії або Дубаї з DEC education за спеціальною ціною.

У 2019-му виповнюється рівно 40 років із того часу, як мовна школа Bucksmore Education проводить літні мовні табори і підготовчі програми для дітей у віці від 10 до 18 років. Асортимент програм школи надзвичайно багатий: тут і інтенсивні, і суперінтенсивні курси вивчення англійської, і програми підготовки до навчання у школах та університетах Великобританії, і захоплюючі курси вивчення англійської мови разом із заняттям улюбленим предметом.

Літній мовний табір Bucksmore Education – це 20 годин ефективного вивчення англійської мови на тиждень у невеликих групах до 11 осіб із висококваліфікованими викладачами. Bucksmore Education пропонує на вибір більше 20 різних курсів, які проходять у 13 різних локаціях трьох країн: Великобританії, США та Арабських Еміратів.

Серед програм можна вибрати класичну мовну програму літнього табору, а можна об'єднати вивчення англійської мови з заняттям улюбленим предметом або хобі, при цьому покращуючи знання англійської мови і розширюючи словниковий запас. Так, Bucksmore Education пропонує програми вивчення англійської плюс заняття мистецтвом, STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) для студентів 10-13 років. Для студентів 13-16 років вивчення англійської можна об'єднати з заняттями і більш глибоким вивченням програмування, інжинірингу, математики, медицини, бізнесу і фінансів, медіа та комунікацій, спорту.

У вивченні англійської мови використовується унікальна програма навчання, розроблена командою викладачів спеціально для занять англійською в літніх таборах. У кінці навчання всі студенти проходять тестування, яке оцінює їхній прогрес.

Назад