Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Подаруйте дитині можливість відчути себе учнем британської школи під час пробного триместру

10.07.2019
Подаруйте дитині можливість відчути себе учнем британської школи під час пробного триместру. Фото - 4

David Game College пропонує програму для школярів Challenge and Inspire, яка дозволить повністю зануриться в середовище британської освіти і відчути себе англійським школярем на 1 триместр.

Challenge and Inspire покликана надихати учнів з різних куточків світу здобути середню освіту у Великобританії. Під час пробного триместру діти ходять на заняття як учні школи, вчаться, отримують оцінки, відвідують спортивні секції, займаються хобі, які пропонує школа, мають доступ до всієї інфраструктури на рівні з постійними учнями.

Міста, в яких проходить програма:

Лондон (вік 16-17 років)

Бат (вік 14-16 років)

Тривалість програми: 1 триместр

Дати: з 05.09.2019 – 13.12.2019 (Term 1) або з 06.01.2020 – 03.04.2020 (Term 2)

Кому потрібно спробувати програму Challenge and Inspire

  • Школярам, ​​які планують навчатися за кордоном, але ще не обрали країну/школу
  • Школярам, ​​які хочуть спробувати, як це ходити в школу в Великобританії
  • Школярам, ​​які хочуть сфокусуватися на академічній англійській і вивчати певні предмети (математика, фізика, біологія, хімія, географія)
  • Школярам, ​​які хочуть швидко вивчити англійську і подолати бар'єр спілкування через максимальне занурення в мовне і культурне середовище
  • Школярам, ​​які хочуть отримати досвід навчання за кордоном, але не можуть їхати на тривалий період через навчання в рідній країні

Програма включає: навчання на програмі GCSE або A-level, проживання, реєстраційний збір, харчування (тільки в місті Бат)

Харчування в Лондоні, книжки та лабораторні збори надаються за окрему платню.

Хочете дізнатися більше про пробний семестр в закордонній школі і про програму Challenge and Inspire зокрема? Звертайтеся до експертів DEC – ми розповімо про можливості та переваги пробного семестру, підберемо школу і програму, яка підходить вам і дитині.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад