Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Подайте документи до закордонного університету в квітні!

23.03.2016
Подайте документи до закордонного університету в квітні!. Фото - 4

Плануєте вступати до закордонного ВНЗ у вересні 2016? Встигнути подати документи потрібно до 29 квітня.

У той час як в Україні ще мало хто думає про вступну кампанію, в зарубіжних вузах вона в самому розпалі. Квітень - найбільш підходящий місяць, щоб обрати майбутню альма-матер, почати збирати необхідні документи і вести переговори з університетом.

Потрібна допомога у виборі ВНЗ, підготовці документів та вступі?

Телефонуйте: (044) 390-76-24 або замовляйте зворотний дзвінок.

Багатьох здивує, але процес вступу до закордонних університетів влаштований простіше і зручніше, у порівнянні з вітчизняним. Приймальна комісія повідомляє результат через 1-2 тижні, переговори можна вести з декількома навчальними закладами одночасно і при цьому не виключати український університет у якості запасного варіанту.

Базові вимоги багатьох зарубіжних вищих навчальних закладів цілком по плечу українському хорошистові: середній бал атестату не нижче 8, сертифікат міжнародного іспиту з іноземної мови і переконливий мотиваційний лист.

Щоб успішно вступити до вишу своєї мрії, консультанти агентства DEC education рекомендують звернути увагу на наступні аспекти:

  • Якщо ви ще не отримали атестат (а таких більшість), університет буде вимагати виписку про успішність за останні три роки.
  • Деякі навчальні заклади вважають достатнім середній бал не нижче 8 (за 12-бальною системою), але чим вище рейтинг університету, тим жорсткіші вимоги до оцінок. За профільні для майбутньої спеціальності предмети багато вузів бажають бачити не менше 10 балів.
  • Якщо збираєтеся вступати до університету англомовної країни або з англійською мовою навчання, готуватися краще до IELTS. Для Великобританії ж IELTS - безальтернативний варіант для отримання студентської візи.
  • Вагому роль відіграють документи і довідки про стан здоров'я.
  • До підготовки мотиваційного листа поставтеся відповідально і серйозно. Наші фахівці дадуть вам практичні поради, як скласти його максимально правильно і переконливо.

Для батьків: залиште вирішальне слово у виборі університету за дитиною!

Назад