Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Отримати найкращу освіту за кордоном – цілком під силу

18.09.2018
Отримати найкращу освіту за кордоном – цілком під силу. Фото - 4

Осінь – важливий період у роботі нашої команди, оскільки підбиваються підсумки вступної кампанії. У 2018-2019 навчальному році освітня компанія DEC education зібрала щедрий урожай успішних вступів українських студентів у топові школи та виші світу. Ці результати підтверджують високу якість нашої спільної роботи, свідчать про хороші показники підготовки молоді, що в результаті робить їх конкурентоспроможними претендентами на отримання кращої освіти у світі.

У нинішньому навчальному році перелік шкіл і вишів, куди вступили українські діти, вражає!

University College London (Великобританія) – виш, який входить до складу Лондонського університету і займає 7 місце в рейтингу кращих вищих навчальних закладів світу. Тут у різний час працювали або навчалися 33 нобелівських лауреати. До речі, в цьому виші також навчався Махатма Ганді.

King's College London – один із найстаріших і найпрестижніших університетів Англії. Приємно, що серед його студентів є і наші діти, адже цей виш зіграв величезну роль у дослідженнях, які сформували сучасне життя, як, наприклад, відкриття структури ДНК, розвиток радіо і телебачення, мобільного зв'язку.

Отримати найкращу освіту за кордоном – цілком під силу. Фото - 5

За океаном для української молоді відчинив двері виш №1 Канади – University of Toronto, де навчалося безліч прем'єр-міністрів цієї країни. А підлітки, які вступили до University of British Columbia, напевно, після закінчення вишу пишатимуться тим, що у них одна альма-матер із нинішнім прем'єр-міністром Країни кленового листа Джастіном Трюдо.

У США наші студенти вчитимуться у Green River Community College – одному з найбільших освітніх центрів штату Вашингтон, у коледжі Foothill / De Anza – одному з лідерів у сфері освіти США в самому центрі Кремнієвої долини.

Що стосується шкіл, то варто також згадати Sherborne International College (Великобританія) – унікальну приватну школу з прекрасною репутацією, що забезпечує кращий старт для іноземних студентів; Taunton School International (Великобританія) – школу, в якій за весь час існування 96% всіх випускників успішно продовжили навчання у вишах по всьому світу; Pickering College – один із найстаріших навчальних закладів Канади, де готують успішних лідерів.

Вищенаведений перелік навчальних закладів – дуже маленька частина тих престижних місць, куди вступили українські підлітки. Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі самих дітей і освітньої компанії DEC education.

Отримати найкращу освіту за кордоном – цілком під силу. Фото - 6

За 20 років співпраці з кращими школами і вишами США, Канади, Великобританії, Швейцарії, Австралії, Китаю та багатьох інших країн світу компанія DEC education стала надійним помічником для сотень українських студентів, які отримали або отримують освіту за кордоном. Ми пишаємось їхньою цілеспрямованістю і досягненнями, оскільки в їхньому успіху є частка і нашої заслуги. А також впевнені, що будь-яка українська дитина може отримати найкращу освіту. Головне – бажання, ретельна підготовка та правильний вибір помічника – компанії-консультанта, яка допоможе вибудувати індивідуальну освітню стратегію в залежності від прагнень дитини, його сильних і слабких сторін. Ми допоможемо зробити правильний вибір школи або вишу, підготуватися на високому рівні і спростити роботу з дотримання всіх необхідних формальностей, які чекають студентів при вступі до закордонного навчального закладу. DEC education – це ваш партнер, співпраця з яким допоможе досягти мети – отримати якісну освіту за кордоном і реалізувати потенціал дитини в майбутньому.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад