Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Отримайте стипендію на бакалаврську програму в одному з найбільших рейтингових вишів Канади!

13.05.2019
Отримайте стипендію на бакалаврську програму в одному з найбільших рейтингових вишів Канади!. Фото - 4

 

University of Manitoba – престижний виш, який входить до 5% кращих вишів світу. У вас є можливість отримати стипендію від $1 000 до $3 000 на бакалаврську програму в University of Manitoba, яка стартує в 2020 навчальному році.

Мрієте навчатися в Канаді? University of Manitoba пропонує понад 100 спеціальностей у різних сферах. Це один з 15 найсильніших дослідницьких вищих навчальних закладів Канади. Університет розташований в місті Вінніпег (провінція Манітоба), великому бізнес-центрі Канади, який визнаний самим доступним для життя містом країни.

University of Manitoba щорічно займає місце в топ-20 університетів Канади. При цьому плата за навчання тут одна з найнижчих серед вишів країни, і заклад не скупиться на стипендії для талановитих зарубіжних абітурієнтів.

Міжнародна стипендія для іноземних студентів (International Undergraduate Student Entrance Scholarship) заснована University of Manitoba спеціально для випускників старшої школи з інших країн, які мають високі бали зі шкільних предметів. Якщо бали з предметів задовольняють вимоги вишу, в абітурієнта є можливість отримати стипендію від $1 000 до $3 000 у залежності від середнього результату.

Щоб отримати стипендію подайте документи на вступ до 1 березня 2020 року та станьте студентом одного з найкращих університетів Північної Америки!

Детальніше про University of Manitoba, програми та умови отримання стипендії дізнавайтеся у консультантів компанії DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад