Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!

10.10.2019
Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!. Фото - 4

CATS Colleges пропонує українським школярам 14 – 16 років 3 стипендії в розмірі 50% вартості навчання у своїх школах в Лондоні, Кембриджі та Кентербері. Якщо ви мрієте дати дитині якісну закордонну освіту, це ідеальна нагода потрапити до престижної школи, яка відкриє двері більшості топових вишів світу.  

Українські школярі мають унікальну нагоду вступити до британської школи на одну з програм середньої освіти – GCSE, IB (International Baccalaureate) або A-level – за півціни! Стипендії отримають перші троє кандидатів, які відповідатимуть вимогам комісії CATS Colleges. Старт навчання у вересні 2020 року.

Умови отримання стипендії

1. До 4 листопада 2019 року подайте заявку на стипендії куратору проекта DEC education: Aigerim.kasymova@dec-edu.com з приміткою «For Scholarship»  

2. Стипендіальний комітет CATS Colleges розглядає заявки, та віддає стипендії першим трьом кандидатам, які їх задовільняють

3. Після отримання підтвердження про надання стипендії до кінця грудня потрібно оплатити депозит в розмірі вартості одного триместру навчання. УВАГА: депозит повертається після завершення програми

4. Після оплати депозиту DEC оформлює всі документи для візи та готує школярів до навчання за кордоном

5. І вже з наступного вересня ваш учень розпочинає навчання в одній з кращих шкіл Великобританії!

Коротко про програми

GCSE – для учнів 14 – 15 років. Якщо на момент старту програми учню 14 років, навчання триває 2 роки; якщо учню 15 років – навчання триває 1 рік за більш інтенсивною програмою.

IB – дворічна програма для школярів 16 років, впродовж якої учні вивчають 6 предметів з різних сфер для комплексного розвитку.

A-level – дворічна програма для школярів 16 років, впродовж якої учні вивчають 3 – 4 профільних предмети за британською системою освіти.

Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!. Фото - 5
Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!. Фото - 6
Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!. Фото - 7
Отримайте стипендію на навчання в престижній британській середній школі!. Фото - 8

Школи, напрямки та вартість навчання

CATS Cambridge – програми середньої освіти за напрямком «Наука/Медицина». Повна ціна: £29 985; ціна з урахуванням стипендії: £14 992,5

CATS Canterbury – програми середньої освіти за напрямками «Мистецтво». Повна ціна: £26 490; ціна з урахуванням стипендії: £13 245

CATS London – програми середньої освіти за напрямком «Бізнес». Повна ціна: £29 985; ціна з урахуванням стипендії: £14 992,5

Про CATS Colleges

  • Школи знаходяться в трьох містах – Лондоні, Кембриджі та Кентербері, і кожна має свою спеціалізацію.
  • У 2019 році 91% випускників CATS Colleges вступили до топ-50 британських вишів. Найбільше – на медичні, юридичні та комп’ютерні спеціальності.
  • Всі школи CATS Colleges мають акредитацію Independent Schools Inspectorate (ISI) – Незалежної шкільної інспекції, уповноваженої Управлінням освіти Великобританії.
  • CATS Cambridge – одна з небагатьох шкіл Великобританії, яка має програму підготовки учнів до медичних спеціальностей (спеціальні тести та інтерв’ю).
  • У CATS Colleges навчаються учні понад 85 національностей.

CATS Colleges – це дійсно якісна середня освіта, яка підготує вашого школяра до вступу та навчання в топових вишах світу!

Нагадуємо, стипендію в розмірі 50% вартості навчання отримають перші 3 кандидатів, які задовільнять комісію. Тож не зволікайте, подавайте заявку до 4 листопада на Aigerim.kasymova@dec-edu.com

Назад