Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Пост-реліз «Вища освіта за кордоном - перспективи для студентів»

18.10.2008
Пост-реліз «Вища освіта за кордоном - перспективи для студентів». Фото - 4

10 жовтня відбулася прес-конференція «Вища освіта за кордоном - перспективи для студентів». Головною подією, до якої була приурочена зустріч з журналістами, стала виставка «Вища освіта за кордоном», яка відбудеться у Дніпропетровську (17 жовтня) і Києві (18 жовтня).

Директор агентства DEC education, Наталя Тарченко, зазначила: «Навчання за кордоном дуже багатогранне. На нашу виставку ми постаралися запросити навчальні заклади з різних країн: Великобританії, Канади, Польщі, Австралії, Нідерландів, Литви. В першу чергу для того, щоб продемонструвати цінову політику в сфері навчання, і, звичайно ж, представити українським студентам різноманітність освітніх програм».

Також на прес-конференції виступили доповідачами представники American Council - Вікторія Михайленко, Аташе з університетської підготовки та наукового співробітництва (Посольство Франції в Україні) - Гійом Колен, Вероніка Кустенко представляла австралійський університет Griffith University.

Вікторія Михайленко розповіла про специфіку освіти в Америці і як American Council може посприяти українським студентам при отриманні стипендій та грантів.

Гійом Колен озвучив особливості здобуття освіти у Франції. Він назвав статистичну інформацію: щороку 400 українських студентів отримують візу на навчання. При Київському Політехнічному Університеті існує організація Campus France, яка також працює із стипендіальними програмами і грантами для талановитих українських студентів.

Однією з найбільш інформативних доповідей була інформація від Вероніки Кустенко, яка на прикладі Griffith University дуже доступно розповіла про риси австралійської освіти. Відзначимо, що цей навчальний заклад налічує близько 37 000 студентів, з них 8 800 - іноземні. Університет пропонує близько 600 програм.

Назад