Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вступайте до США і Канади через University Pathway Program зі знижкою 35%

25.07.2019
Вступайте до США і Канади через University Pathway Program зі знижкою 35% . Фото - 4

Хочете гарантовано вступити до вишу США чи Канади, не здаючи TOEFL/IELTS? Тоді програми від ILSC саме для вас. Компанія пропонує знижки до 35% на University Pathway Program!

University Pathway Program від International Language Schools of Canada (ILSC) – це ідеальний варіант для студентів, які мають повну середню освіту та бажають підготуватися до вступу з гарантією зарахування. Ви можете обрати програму тривалістю від 8 тижнів зі стартом у зручний для вас період. Програми проходять у Ванкувері, Торонто та Монреалі.

ILSC надає знижку на University Pathway Program: 30% на програму тривалістю до 12 тижнів; 35% на програму тривалістю від 12 тижнів і довше. Пропозиція діє за умови бронювання до 31 грудня 2019 року та старту навчання до 1 липня 2020 року.

 

Які переваги надає University Pathway Program від ILSC

  • Понад 160 вишів-партнерів у США, Канаді, Австралії, до яких вас зарахують після програми
  • Не потрібно здавати TOEFL чи IELTS для вступу
  • Знайомство з університетським середовищем через виїзні лекції, ознайомчі тури, інформаційні сесії у вишах
  • Навчання в міжнародних групах в англомовному середовищі
  • Система навчання, яка забезпечує високий академічний прогрес та мовну практику
  • Розвиток ключових навичок для навчання за кордоном: lecture comprehension, note-taking, research skills, academic discussion

Зацікавилися? Звертайтеся до менеджерів DEC за детальною інформацією про University Pathway Program від ILSC, університети, до яких ви можете вступити в США й Канаді, та знижки на програми. Ми допоможемо вам здійснити свою мрію про американську освіту!

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад