Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Передвиїзна орієнтація для батьків і зарубіжних студентів

24.07.2018
Передвиїзна орієнтація для батьків і зарубіжних студентів. Фото - 4

Перед початком навчання за кордоном важливо отримати всю необхідну інформацію, щоб не хвилюватися і добре орієнтуватися після прибуття. Знання про документи, підготовку перед вильотом, поселення і проживання, навчання та інші дрібниці дуже допомагають студентам, які від’їжджають, не загубитися на новому місці, а батькам - бути спокійними за те, що дитина буде розуміти, що їй робити.

Саме тому в серпні ми проводимо Pre-departure Orientation (PDO) - зустріч, на якій наші експерти з вищої і середньої освіти, а також психологи, зустрінуться зі студентами, які вирушають за кордон, і з їх батьками, щоб поспілкуватися, поділитися важливою інформацією, переконатися, що сім'я студента переносить підготовку без стресу, щоб додати впевненості, що перший етап навчання за кордоном пройде на відмінно.

Раніше такі зустрічі проходили для кожного студента індивідуально. У минулому році ми вперше спробували суміщений формат на зустрічі з приводу навчання у Нідерландах. У цьому році ми запланували кілька зустрічей зі студентами, які відправляються на навчання до країн Європи, США і Канади, Великобританії, а також в середні школи за кордон.

Передвиїзна орієнтація для батьків і зарубіжних студентів. Фото - 5

Готуємося до навчання за кордоном

25 липня проводимо першу зустріч у цьому році для студентів, які відправляються вчитися до університетів країн Європи у 2018 році. Наші експерти поділяться інформацією:

 • про освіту в кожній країні
 • про те, яке життя чекає на вас у студентській резиденції, до чого варто бути готовим
 • про особливості життя і побуту в різних країнах
 • як вмістити рік в одну валізу - аспекти вильоту і зборів
 • про обов'язкові документи: що потрібно взяти з собою.

Паралельно на зустрічі буде кваліфікований психолог, який попрацює і поспілкується зі студентами та з батьками про те, як впоратися зі стресом, і як ставитися до різних ситуацій, з якими може зіткнутися дитина. Поговоримо про складнощі адаптації та те, як їх подолати, як допомогти своїй дитині в перші місяці життя і навчання за кордоном.

Зустріч відвідає мама студента, який вже рік навчається за кордоном. Минулого року вона сама побувала на нашій передвиїзній орієнтації, а тепер приєднається до нас вже в якості спікера - поділиться своїм особистим досвідом, особливостями навчання і життя своєї дитини за кордоном і дасть слушні поради щодо адаптації, проживання та навчання.

Передвиїзна орієнтація для батьків і зарубіжних студентів. Фото - 6

Країни Європи, куди цього року вступили наші студенти:

 • Нідерланди
 • Німеччина
 • Австрія
 • Кіпр
 • Іспанія
 • Італія
 • Франція

Навіщо потрібна передвиїзна орієнтація?

Олена Сафронова, керівник відділу середньої та вищої освіти за кордоном компанії DEC education:

Передвиїзна орієнтація для батьків і зарубіжних студентів. Фото - 7

Pre-departure Orientation в такому форматі ми проводимо другий рік. Раніше ці зустрічі проходили в індивідуальному форматі для кожного студента. З нашої практики ми зрозуміли, що до вильоту на навчання наші студенти повинні бути максимально підготовленими до того, що на них чекатиме. Це дуже практична тренінгова міні-програма для батьків і для самих студентів. Вони засвоюють наші презентації, присвячені в тому числі міксу національностей, расовій відмінності, і тим речам, які є забороненими за кордоном. Крім того, ми розповідаємо дітям, що з собою варто взяти, де можна заощадити, що потрібно робити у перший тиждень, так званий Introduction Week, в університетах і школах, обговорюємо деталі про всі документи, деталі, важливі після прильоту.

Важливий момент на таких презентаціях - комунікація з тими, хто вже це пережив. Тому на тренінг ми запрошуємо батьків наших випускників або студентів, які зараз навчаються за кордоном, а також підключаємо студентів, які володіють 1-2-річним досвідом навчання. Такі зустрічі - дуже корисні, тому що діти вже на старті знайомляться між собою. Дуже багато хто буде вчитися в одних і тих самих містах, вони обмінюються контактами, батьки знайомляться один з одним. Важлива також комунікація з психологом, який розповідає батькам, як пройти адаптацію і не наламати дров, коли дитина вже за кордоном. Я абсолютно впевнена з досвіду минулих років, що батькам стає легше, вони вже знають, які можуть бути помилки, і знають, як їх не допустити.

Назад