Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Прес-сніданок з DEC education

12.07.2018
Прес-сніданок з DEC education. Фото - 4

12 липня офіс міжнародної освітньої компанії DEC education на Печерську відвідали представники національних ЗМІ. Наші експерти на прес-сніданку поділилися з ними порадами по темі "Як українському школяреві вступити до університету мрії". Директор агентства DEC education, Ірина Кузьменко, і керівник відділу середньої та вищої освіти за кордоном, Олена Сафронова особисто зустрілися з пресою, щоб обговорити питання, пов'язані з надходженням, підготовкою до навчання за кордоном, а також подачею документів і роллю освітнього агентства в комунікації з навчальним закладом.

В ході сніданку були порушені такі теми:

  • Відмінності між українською та зарубіжною системами освіти. Чому за кордоном важливіше не знання, а готовність дитини до навчання і застосування отриманих знань на практиці?
  • Підготовка мотиваційного листа. Ми не пишемо мотиваційний лист за абітурієнта, і не допомагаємо йому писати. Це важливий етап на вступі, і наші експерти лише дають свої рекомендації, направляють старшокласника в правильне русло, адже він сам повинен знати, чого він хоче добитися.
  • Навички, якими повинен володіти абітурієнт. Комунікабельність, вміння презентувати себе, знання мов, системне і критичне мислення, креативність, толерантність та інше - це те, чого не навчишся по книгам. Що робити, щоб дитина мала такі навички?

Роль освітнього агентства у вступі

І найголовніше, на сніданку поговорили про роль освітнього партнера, і чому важливо грамотно з ним співпрацювати з питань вступу до інших держав. DEC education, наприклад, виступає не тільки провідником між студентом і навчальним закладом. Ми не просто консультуємо клієнта, ми допомагаємо визначити готовність дитини до навчання, його сильні сторони, рівень психологічної підготовки, розробляємо план-стратегію надходження покроково і пояснюємо, чому важливо готуватися заздалегідь.

Ми дякуємо всім, хто приєднався до прес-сніданку, за співпрацю і увагу до питань освіти за кордоном. На нашу думку, освіта і різні варіанти її отримання - це одна з найбільш важливих тем для сучасного суспільства, і тому її висвітлення в пресі - надзвичайно важливе. Ми завжди раді поділитися порадами від наших експертів, які володіють унікальним досвідом і володіють кейсами з надходження за більш, ніж 19 років роботи компанії DEC education.

Назад